Onder begeleiding van Internationaal Grootmeester (GMI) Guno Burleson doen vier dammers mee aan de tweede editie van de Caribische jeugdkampioenschappen. Het toernooi dat in Willemstad, Curaçao, wordt afgewerkt is woensdag van start gegaan en duurt tot en met 20 augustus.
Het Surinaams team dat door de Surinaamse Dambond (SDB) is afgevaardigd en intussen op Curaçao zit bestaat uit vier jeugddammers: Jaden Padjie (U-20 demikampioen), Rodenio Jackie (U-17 semikampioen), Gyan Gena (U-14 kampioen) en Jevendy Dubois (U-14 semikampioen). Padjie, Jackie en Gena doen mee in de jongens U-16 klasse, terwijl Dubois het enigst meisje in de delegatie, meedoet in de meisjes U-12 klasse.
Het toernooi waaraan verschillende landen uit de regio deelnemen wordt georganiseerd door de Rais Jeugd Dam Stichting in samenwerking met de Pan-Caribische Dambond. Er zal gespeeld worden volgens het 10×10 internationaal damformaat.
Het vorig jaar deed er ook al een Surinaams team onder leiding van Burleson mee aan de eerste editie van de Caribische jeugdkampioenschappen die in Trinidad en Tobago werden gehouden. Dubois en Jackie waren toen ook van de partij en vielen beiden in de prijzen.
- Na zestien jaar weer exercitie instructeursopleiding voor p…..
- Joan Mac-Intosh zet zich in voor autisme-bewustwording in S…..
- Suriname in regionale top vier met laagste benzineprijzen..
- Dochter en schoonzoon aangehouden na dodelijke familieruzie..
- Verkeersveiligheidsinstituut Suriname slaat alarm over erns…..
- Vakbond Newmont slaat alarm: Newmont wil 10-15 procent werk…..
- TotalEnergies lanceert officieel Scholarship Programma in S…..
- Herstructurering en strengere controle binnen ministerie SO…..
- President Simons beëdigt nieuwe Staatsraad..
- Aanvang begrotingsbehandeling op dinsdag 12 augustus..
- Acht jaar voor doodslag op oom..
- Monorath: ‘Wat niet goed is, hoort er niet bij’..
- Vakbond Newmont vraagt VWA tot zorgvuldige beoordeling voor…..
- Ministersteam voltallig met beëdiging Onderwijsminister Cur…..
- Rechter legt 8 jaar op voor doden van oom met houten balk..
- Stock Market Game traint duizenden Caribische jongeren in f…..
- Irma Cecilia Reding (81) Almere 1-8-2025..
- Carmen Vriesde (62) Paramaribo – Suriname 1-8-2025..
- Herdenking 135 jaar Javaanse Immigratie op het Onafhankelij…..
- DNA-lid Karta-Bink pleit voor rechtvaardige beloningsstruct…..
- Guillaume Helberg..