De Unit Verkeer Regio Oost (UVO) heeft op maandag 23 juni 2025 de vier verdachten R.D (39), J.K (26), D.D. (32) en J.A. (26), die gezeten waren in een personenauto nabij de Wijdenboschbrug aangehouden. Dit viertal wordt ervan verdacht een vuistvuurwapen uit een voertuig dat voor een winkelzaak aan de Oost-West verbinding in het district Commewijne geparkeerd stond te hebben weggenomen. De benadeelde R.M. deed op maandag 23 juni 2025 aangifte ter zake op het politiebureau Meerzorg.
Bij een ingesteld onderzoek door de wetsdienaren is aan de hand van camerabeelden komen vast te staan dat de verdachten die betrokken zijn geweest bij de inbraak zich in een witgelakte Toyota Vitz verplaatsten. Deze informatie werd vervolgens met een algemene oproep doorgespeeld aan de eenheden op het veld en de controlepost (UVO). Bedoelde voertuig dat vanuit Commewijne op weg was richting Paramaribo werd op 23 juni 2025 door de medewerkers van UVO op de Wijdenboschbrug gesignaleerd en tot stoppen gesommeerd. De vier inzittenden werden aangehouden en ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau. Op de verdachte D.D. werden er vier scherpe patronen aangetroffen en in beslag genomen. Ook het gestolen wapen van de aangever werd in het voertuig aangetroffen en eveneens in beslag genomen. Uit het voorlopige onderzoek van de politie is gebleken dat drie van de verdachten deel uitmaken van een bende, die bekend staat als de “witte handschoenen bende”.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de drie verdachten R.D., J.K. en D.D. hangende het onderzoek in verzekering gesteld, terwijl de vierde verdachte J.A. na verhoor is heengezonden. Het onderzoek duurt voort.
Vier auto inbrekers aangehouden Korps Politie Suriname.
- De Wil van het Lot..
- Vaardigheden ME’ers aangescherpt tijdens training..
- Basya Tweeling: “Ontruiming Kamp 21 nodig om tweede Matawai…..
- Hassankhan en Boksteen pleiten voor hervorming verkiezingsp…..
- President: “Boeroe-verhaal deel groter Surinaams verhaal va…..
- Afrikaanse financiering moet groter deel olie-inkomsten in …..
- Minister Raghoebarsing roept op tot eenheid: “Stop met etni…..
- ENORME ACHTERUITGANG EN ONSPORTIEF VERLIES..
- Ondanks misstanden: Verkiezingen van 25 mei 2025 officieel …..
- Dikan: “We moeten nu werk van maken om de traditionele rech…..
- Regen in de ochtend, droog in de nacht..
- Oud-Oranjevoetballer Quincy Promes in Nederlandse cel..
- Baby van hersendode vrouw in Georgia geboren via keizersned…..
- Magdalena Victorine Bruining gehuwd Feller (80) Paramaribo …..
- Internationale Yoga Dag: Een Oproep tot Eenheid en Gezondhe…..
- Verzetdag 618: Amnesty en 113 organisaties eisen opschortin…..
- CBvS-directeur Dorinnie: “Geen reden tot paniek, SRD is 90 …..
- Korpschef betreurt dat rotte appel van JIT-team betrokken i…..
- Yellow Birds heeft derde volleybaltitel op rij in vizier..
- Boeroe-herdenking met fly-over, motorfietsen en nuchtere re…..
- Brand verwoest kantoorruimtes Will Axwijk Sportcentrum: ‘Di…..