John Krishnadath, voorzitter van de Surinaamse Voetbalbond (SVB), is gekozen als een van de vier vicevoorzitters in het bestuur van de Caribische Voetbalunie (CFU). Dit gebeurde tijdens het congres van de CFU op zondag in Saint Lucia.
Krishnadath bekleedt de functie samen met Michael Ricketts uit Jamaica, Jean Dartfon uit Guadeloupe en Ivan Rivera uit Puerto Rico. De voorzitter is Lyndon Cooper uit Saint Lucia. Hij volgt Randolph Harris uit Barbados op, die sinds 2017 leiding gaf aan de CFU.
De SVB noemt het vicevoorzitterschap van Krishnadath een historische mijlpaal. “Sinds André Kamperveen heeft niemand uit Suriname zo’n hoge functie binnen de CFU bekleed,” aldus de voetbalbond.
De SVB laat weten dat Krishnadath enkele maanden geleden op verzoek van CFU-voorzitter Cooper werd voorgedragen. Zijn voordracht werd ondersteund door Concacaf-voorzitter Victor Montagliani en bestuurslid Howard MacIntosh.
Krishnadath was zelf niet aanwezig op het congres. Vanwege omstandigheden kon hij niet afreizen naar Saint Lucia. Namens de SVB waren secretaris-generaal Mitchell Kisoor, ondervoorzitter Dayasankar Mathoera en penningmeester Bidjaikoemar Mankoe aanwezig.
CFU-bestuurVoorzitter: Lyndon CooperVicevoorzitters: Michael Ricketts, John Krishnadath, Jean Dartfon en Ivan RiveraLeden: Glen Etienne (Dominica), Anya James (Bahama’s), Girdon Connor (Anguilla) en Mark Wade (Bermuda)
- Politie houdt 3 verdachten aan voor plundering winkel..
- Landvreugd kondigt vooruitgang aan in verkiezingsvoorbereid…..
- Gepensioneerden SLM gedupeerd..
- Del Castilho ziet functie assembleevoorzitter wel zitten..
- Bundeling van 6 partijen: ‘OPTSU na wan optie gi Sran…..
- Update: verdachte die tijdens brand met anderen de winkel p…..
- Politie treft drugs en munitie in goktent aan..
- Volgens de Israëlische Shin Bet:..
- Gazan Chirurg Beschuldigt Israël van Gerichte Marteling..
- Russische Sojoez-2.1a Lanceert Progress MS-30 naar ISS..
- Bevolkingsbeleid moet Surinamers eerst beschermen..
- Samenwerking OPTSU bestaat nu uit zes partijen..
- Vrouwelijke moordverdachte vraagt rechter om diamanten kans..
- Progressieve beweging OPTSU verbreedt basis met SDU/PVRS/DN…..
- Surveillerende politieambtenaren houden twee verdachten aan…..
- Landbouwontwikkeling in Tawajaripolder stagneert door grond…..
- ECD onderzoekt klachten en voert controle op bedrijven en w…..
- KPS: Bestuurders van rij- en voertuigen, ga na of u een ver…..
- Gajadien: ‘Grondenrechtenvraagstuk complexer dan gedacht…..
- Man in bushuisje overleden; geen misdrijf..
- VIDS heeft presidentiële werkgroep Chinalco op de lange baa…..