Vicepresident (vp) Gregory Rusland benadrukt dat het nu zaak is om de vele problemen waarmee Suriname kampt, doelgericht aan te pakken. Volgens hem ligt de voornaamste opdracht van de nieuwe regering in het verbeteren van de leefsituatie van de burger.
In gesprek met Sun Web TV gaf Rusland aan dat hij nog geen volledig beeld heeft van de precieze situatie die hij overneemt. “De komende dagen worden druk. Er zullen diverse gesprekken plaatsvinden om inzicht te krijgen in de staat waarin het land verkeert,” aldus de vp.
Er zullen commissies worden ingesteld om de werking van verschillende instellingen en parastatale bedrijven te evalueren. De prioriteit van het regeringsbeleid zal liggen bij het vinden van oplossingsmodellen voor de economische uitdagingen.
Daarnaast zal er ook veel aandacht uitgaan naar de volksgezondheid en het onderwijs. Ook kwesties rond infrastructuur en veiligheid staan op de agenda. Al deze vraagstukken hangen nauw samen met de beschikbare financiële middelen, stelt Rusland.
De vicepresident benadrukt dat de regering streeft naar een beter leven voor alle burgers, met toegang tot de meest basale voorzieningen. “Het is nu keihard werken om de achterstanden die het land kent, weg te werken,” verklaarde hij.
Om het vertrouwen van het volk in de politiek te herstellen, acht Rusland het noodzakelijk dat er transparant beleid wordt gevoerd. Daarbij is het essentieel dat de communicatie met de samenleving wordt geïntensiveerd. “Beleidsmakers moeten beschikbaar zijn voor de media en uitleg geven over hun werkzaamheden,” aldus de vicepresident.
- Minister Baasaron brengt kennismakingsbezoek aan dependance…..
- Veel bewolking met kans op wat regen..
- Parlement VS akkoord met bezuiniging publieke omroep en hul…..
- Anita Agnes Norine van der Heijden -Pinas (67) Leiden 16-7-…..
- Rita Carmen Caupain-Vlijter (78) Amsterdam 16-7-2025..
- VS en Venezuela ruilen gevangenen uit..
- Sancties tegen Albanese zijn illegaal en tonen verdere Amer…..
- Aangereden voetganger Kwattaweg overleden in ziekenhuis..
- Nieuwe RO-minister wil mobiel en zichtbaar beleid van onder…..
- Suriname benadrukt inzet voor duurzame ontwikkeling op VN-t…..
- Opheffen van het Perscentrum is meer dan een logistieke bes…..
- Beleidspunt decentralisatie krijgt integrale benadering in …..
- VSB benadrukt belang publieke-private samenwerking in felic…..
- Bee maakt zich sterk voor onafhankelijke verkiezingsautorit…..
- Voetganger alsnog overleden in AZP..
- Vijf verdachten staan terecht voor diefstal; één ontsnapt u…..
- 18 jarige Zoë Kasan afgestudeerd aan Nola Hatterman Art Aca…..
- Miquella Huur: van oud-medewerker tot minister Regionale On…..
- VS-minister Rubio belt met president Simons over samenwerki…..
- NMA: importeurs en gebruikers Jin Chan moeten beter geïnfor…..
- Man ingesloten voor verduistering..