Vicepresident (vp) Ronnie Brunswijk heeft tijdens de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM) verduidelijkt dat hij nooit heeft gezegd dat president Chan Santokhi verantwoordelijk is voor de stopzetting van de brandstofleveringen. Volgens Brunswijk was het de minister van Financiën en Planning die per 31 januari van dit jaar de brandstoflevering heeft stopgezet.
De brandstof werd door Staatsolie geleverd aan het ministerie van Natuurlijke Hulpbronnen (NH). Er was communicatie tussen de minister van Financiën en de directeur van Staatsolie, wat ertoe leidde dat delen van de samenleving ruim een week zonder stroom zaten.
De vp zegt dat er inmiddels weer een levering van brandstof heeft plaatsgevonden en dat de minister van NH op de hoogte was gesteld van de stopzetting via een officiële brief.
Daarnaast verklaarde Brunswijk dat het probleem rond de ter inzage legging van de kiezerslijsten in het binnenland inmiddels is opgelost en dat er momenteel geen verdere complicaties zijn.
- Martelaar Sayyed Hassan Nasrallah over het Amerikaanse best…..
- MAS stoomt nieuwe bestuurders klaar voor Surinaamse wateren..
- Wet Ruimtelijke Ordening hoogst noodzakelijk..
- Franklin Cyrill Dankoor..
- Imro Lionel Thompson..
- Sylvie Marie de Bies..
- Nurmohamed: Infrastructuur essentieel voor ontwikkeling..
- Bedrijven hebben nieuwe mindset nodig om zaken te doen..
- Schadevergoeding padieboeren eindelijk uitbetaald..
- Suriname krijgt internationale award voor herstructurering …..
- Harriette Louise Loe – Liew..
- SWM 93 jaar: ‘Uitdagingen omzetten in kansen’ (2/slot)..
- Suriname ontvangt LatinFinance’s 2024 Award..
- President van Panama hekelt Amerikaanse ‘leugens̵…..
- Onvrede onder zorgmedewerkers: Financiële afspraken opnieuw…..
- Wilgo M. Pengel: Een pionier in multimedia en cultuurpromot…..
- Suriname houdt vast aan standpunt om geen visvergunningen t…..
- Hypocrisie NDP..
- Markoesateelt weer opgepakt door de regering..
- VHP niet principieel tegen samenwerking met specifieke part…..
- NAS versterkt culturele samenwerking met India..