Suriname heeft recentelijk een schenking van 88 containers met voedselpakketten ontvangen van de Indiase regering, bedoeld om de voedselzekerheid in het land te ondersteunen. De eerste 21 containers zijn inmiddels aangekomen, en de distributie aan burgers is gestart in de Congreshal.
Opvallend was de afwezigheid van vicepresident Ronnie Brunswijk bij de officiële introductie van deze voedselpakketten. President Chan Santokhi gaf aan dat de vicepresident was uitgenodigd, maar niet is komen opdagen. Ook bij andere activiteiten van de regering gisteren, waaronder de ingebruikname van een trimbaan te Lelydorp, was Brunswijk niet aanwezig.
Eerder had D-TV Express de vicepresident gesproken tijdens een veldbezoek in Beekhuizen. Toen Brunswijk werd gevraagd naar de voedselpakketten uit India, gaf hij aan dat hij hier niets van afwist en verwees hij voor vragen naar de president.
VHP-assembleelid Asis Gajadien reageerde op deze houding van de vicepresident. Hij gaf aan dat Brunswijk vaker heeft beweerd van niets te weten, terwijl hij wél aanwezig is bij regeringsvergaderingen waarin dergelijke besluiten worden besproken. “Ik ben niet onder de indruk van het feit dat de vicepresident zegt dat hij niets weet over de voedselpakketten,” aldus Gajadien.
De Indiase schenking bestaat uit 88 containers met levensmiddelen. President Santokhi benadrukte dat de producten streng zijn gecontroleerd en volledig veilig zijn voor consumptie. Om dit te onderstrepen proefden enkele ministers beschuit met jam voor het oog van de aanwezigen.
De afwezigheid van de vicepresident bij zowel de introductie van de voedselpakketten als andere activiteiten van de regering gisteren roept vragen op binnen de samenleving. De distributie van de voedselpakketten zal de komende weken worden voortgezet in verschillende districten van het land.
- Trump’s Onverwachte Beleid: Kans of Bedreiging voor d…..
- Wij hebben een vertrouwenscrisis..
- Jagesar ziet gemiste kansen tijdens olie-ontwikkelingen..
- BESCHOUWING — Aanzien Suriname in de wereld zwaar oversch…..
- Bhikharie: “PVP gaat alle misstappen van vorige regeringen …..
- Geld, sieraden en wapen buitgemaakt..
- Minister Landvreugd al na twee maanden op hete kolen..
- Jarige president stelt productiviteit centraal..
- Column: Borrelpraat no. 857..
- Vermiste vrouw terecht en gelijk in verzekering gesteld..
- Vermiste vrouwspersoon terecht, waarna gelijk aangehouden t…..
- Verdachte ter zake Overtreding Vuurwapenwet aangehouden..
- Herinneringserfgoed centraal bij Sophie Redmond-lezing..
- Jongerenproblematiek vraagt om dringende multidisciplinaire…..
- NDP en VHP nationaal en rechtsstatelijk?..
- Suriname gastland van de 15e ACTO-meeting..
- Onderdirecteur Financiele zaken Lands Hospitaal..
- Verpleegkundig Directeur Lands Hospitaal..
- Mohamed Safieroella Khan Sohrabkhan..
- Loods volledig in vlammen opgegaan..
- Beveiligingsmedewerker beroofd..