PARAMARIBO — “De VHP heeft alle juiste procedures gevolgd ten aanzien van de betaling van de waarborgsom.” Zo reageert de mediacommissie van de regerende partij woensdag op berichten van wie ze noemt “fake news-agenten” die anders suggeren. “Wij betreuren het dat kwaadwilligen bewust onrust zaaien door valse informatie op sociale media te paatsen.”
De VHP stelt nadrukkelijk dat ze zich heel goed heeft voorbereid op de inschrijving bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS) op 19 februari. “De partij heeft, zoals de procedure het vereist, alle bescheiden, inclusief het stortingsbewijs van de waarborgsom overlegd. Na alle stukken te hebben overgelegd, heeft de partij een bewijs ontvangen waarin staat dat de vereiste stukken zijn ingediend”, verklaart de mediacommissie.
De VHP is dit jaar de eerste partij geweest die zich heeft aangemeld voor deelname aan de verkiezingen van 25 mei 2025. Aangegeven wordt dat alle documenten met betrekking tot de indiening kunnen worden opgevraagd bij het CHS. Ook kunnen ze worden bekeken op de website van het CHS.
- BREAKING NEWS — Suriname geschorst door EITI, kans op afsch…..
- Adhin roept op tot eenheid binnen de NDP: “We hebben geen t…..
- DNA-voorzitter trekt aan de bel: wettelijke terinzage leggi…..
- Boebsingh Daniel Ramrattansing..
- Volksgezondheid op Wereld Kanker Dag: ‘We hebben elkaar nod…..
- India bewijst humaniteit..
- Medewerkers AdeKUS in actie om achterstallige betaling..
- I-Care polikliniek voor preventieve oogzorg en specialistis…..
- Medewerkers bestuursressorten Marowijne-Zuidwest en Boven-T…..
- Multidisciplinaire werkgroepen presenteren aanbevelingen in…..
- Somohardjo beschuldigt minister Landvreugd van machtsmisbru…..
- Somohardjo: “Volk apprecieert asfalteren wegen vlak voor ve…..
- Vier jaar Yankee-circus..
- President wil 100.000 boekjes over verworvenheden regering..
- Surinaamse oogzorg verstekt met I-Care polikliniek..
- NAVO-baas Rutte steunt visie van Trump over strategisch bel…..
- Ruim 600 bewoners van Boven-Suriname hebben nu continu toeg…..
- Welk ‘verhaal’ klopt..
- NPS mag meedoen aan de verkiezingen..
- Mannen: “We beschouwen elk team als een serieuze tegenstand…..
- Regering introduceert millets in Suriname..