PARAMARIBO — “De VHP heeft alle juiste procedures gevolgd ten aanzien van de betaling van de waarborgsom.” Zo reageert de mediacommissie van de regerende partij woensdag op berichten van wie ze noemt “fake news-agenten” die anders suggeren. “Wij betreuren het dat kwaadwilligen bewust onrust zaaien door valse informatie op sociale media te paatsen.”
De VHP stelt nadrukkelijk dat ze zich heel goed heeft voorbereid op de inschrijving bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS) op 19 februari. “De partij heeft, zoals de procedure het vereist, alle bescheiden, inclusief het stortingsbewijs van de waarborgsom overlegd. Na alle stukken te hebben overgelegd, heeft de partij een bewijs ontvangen waarin staat dat de vereiste stukken zijn ingediend”, verklaart de mediacommissie.
De VHP is dit jaar de eerste partij geweest die zich heeft aangemeld voor deelname aan de verkiezingen van 25 mei 2025. Aangegeven wordt dat alle documenten met betrekking tot de indiening kunnen worden opgevraagd bij het CHS. Ook kunnen ze worden bekeken op de website van het CHS.
- Inwoners Gaza geven Trump duidelijk antwoord: wij zullen he…..
- Samenwerking voor stimulering overdracht Franse taal en gas…..
- Regering bezuinigt op budget JusPol..
- Betaling driemaandelijkse verblijfsvergunning en rechten va…..
- President geeft opdracht salarissen medewerkers Huize Ashia…..
- Suriname ontvangt prestigieuze LatinFinance-erkenning voor …..
- SVJ bezorgd over aanvallen journalisten en mediabedrijven..
- ABOP houdt op 15 februari grootse massameeting in verband 3…..
- ‘We willen iedereen in Suriname tellen’..
- SVJ bezorgd over partijpolitieke aanvallen op media en jour…..
- Militairen en politieagenten krijgen Franse taalcursus voor…..
- Werkgevers verplicht tot 16 weken zwangerschaps- en bevalli…..
- Verdachte met 2 ton SRD en drugs ingerekend..
- Marinus Bee: “We hebben heel hard gewerkt; 103 wetten…..
- Verbinding..
- SEOB: Suriname boekt vooruitgang, maar vervolgprogramma IMF…..
- Finaal concept Wet Collectieve Rechten komende week naar DN…..
- Reactie op redactioneel artikel dWT ‘Hypocrisie NDP’..
- Bromfietser overlijdt acht dagen na aanrijding met truck..
- STVS personeel heft prikactie op na gesprek met Moensi..
- Wrange vruchten populisme..