PARAMARIBO — “De VHP heeft alle juiste procedures gevolgd ten aanzien van de betaling van de waarborgsom.” Zo reageert de mediacommissie van de regerende partij woensdag op berichten van wie ze noemt “fake news-agenten” die anders suggeren. “Wij betreuren het dat kwaadwilligen bewust onrust zaaien door valse informatie op sociale media te paatsen.”
De VHP stelt nadrukkelijk dat ze zich heel goed heeft voorbereid op de inschrijving bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS) op 19 februari. “De partij heeft, zoals de procedure het vereist, alle bescheiden, inclusief het stortingsbewijs van de waarborgsom overlegd. Na alle stukken te hebben overgelegd, heeft de partij een bewijs ontvangen waarin staat dat de vereiste stukken zijn ingediend”, verklaart de mediacommissie.
De VHP is dit jaar de eerste partij geweest die zich heeft aangemeld voor deelname aan de verkiezingen van 25 mei 2025. Aangegeven wordt dat alle documenten met betrekking tot de indiening kunnen worden opgevraagd bij het CHS. Ook kunnen ze worden bekeken op de website van het CHS.
- Politiebureau Nieuwe Haven vernoemd naar inspecteur Herman …..
- Sollicitatie ordedienst voor stembureaus begonnen..
- Politiebureau Nieuwe Haven vernoemd naar vermoorde inspecte…..
- SLM keert terug naar Cayenne..
- Surinaamse en Belgische delegaties bespreken toekomst van z…..
- Suriname moet illegale migranten terugnemen, alleen dan vis…..
- Mathoera: ‘We bezuinigen, maar onze militairen blijven stan…..
- Asabina lijsttrekker BEP; meerdere kandidaten bekend..
- Politie Regio West onderzoekt zaak van illegale visserij en…..
- Joyce Amarello-Williams lijsttrekker nieuwe politieke organ…..
- Politieke partijen verrast door strenge CBvS-eisen voor waa…..
- OM Nederland eist 7 jaar tegen Wortel; goud van Brunswijk..
- Elseline Harriette Angeliqe Fa-Si-Oen..
- Truda “Truus” – Mitrasing Sandriman..
- Trude Mitrasing-Sandriman..
- Brunswijk genoemd in Rotterdamse rechtszaak rond luxe-uitga…..
- SV Transvaal wint 4-0 zege van SV Flora..
- Inter Moengotapoe boekt nipte 2-1 overwinning op Leo Victor..
- Oekraïne en Europa buitenspel bij gesprekken VS en Rusland..
- Vette worst en plastic zakken..
- Actiegroep OBS: “Regering speelt een spelletje met ons en d…..