INGEZONDEN
Na de verkiezingsuitslag is de VHP meteen aan het werk gegaan, gericht op stabiliteit, rust en wederopbouw van ons democratisch proces. Onze partij doet dit vanuit een verantwoordelijkheidsgevoel naar de samenleving toe, door constructief bij te dragen en de dialoog open te houden met alle relevante actoren.
Wat wij nu echter zien, is een opzettelijke weigering van de NDP—onder leiding van mevrouw Simons—om met de VHP in gesprek te gaan. In plaats van nationaal leiderschap te tonen, lijkt men juist de polarisatie op te zoeken. Dit uit zich onder andere in het verspreiden van vijandige retoriek en het dulden van racistische uitlatingen van aanhangers, wat bijdraagt aan een zorgwekkend klimaat van verdeeldheid.
De VHP heeft nooit de deur gesloten. Vijf jaar geleden was er dagelijks overleg met de toenmalige NDP-leiding in het belang van een vreedzame overgang. Vandaag ontbreekt deze respectvolle toon volledig. In plaats van oplossingen te formuleren, schuift mevrouw Simons de verantwoordelijkheid af op anderen, wat enkel haar onvermogen tot leiderschap onderstreept.
Het wordt steeds duidelijker dat het leiderschap van mevrouw Simons niet gericht is op eenheid of vooruitgang. Dit baart niet alleen de samenleving zorgen, maar ook binnen de gelederen van de NDP wordt haar rol steeds vaker als obstakel gezien. Suriname verdient beter—een leiderschap dat verbindend is, verantwoordelijk handelt en durft te communiceren. De VHP blijft openstaan voor overleg, zoals het altijd heeft gedaan, vanuit de overtuiging dat alleen via dialoog en wederzijds respect echte vooruitgang mogelijk is.
VHP
- Nationale Bloedbank krijgt forse donatie van Rotary Quota..
- Soni Claver Sanmoekmin..
- Standaardisatie, onderzoek en etikettering nodig voor expor…..
- Mobiliteit Defensie en Juspol wordt verder versterkt..
- ANDERMAAL..
- Man steekt ouderlijke woning in brand..
- Shaq.sr vaart andere koers in Nederland..
- VHP condoleert de NPS met overlijden van DNA-lid Patricia E…..
- VHP betuigt medeleven na overlijden parlementariër Patricia…..
- De stem van het volk!..
- Oude voet..
- Meer investering nodig in menselijk kapitaal bij Meteorolog…..
- Ashwin Adhin zorgt voor paniek op de valutamarkt..
- VHP betuigt medeleven aan NPS na overlijden van parlementar…..
- Suriname: ‘de tantes en ooms’ als voedingsbodem…..
- Etnel mist nog net derde termijn in DNA..
- BESCHOUWING — Suriname verdient betere politici dan opportu…..
- President Santokhi: “Patricia Etnel was een gedreven en kun…..
- Minister Ori: “Gebrek aan vakdocenten schaadt onderwijsontw…..
- NPS-parlementariër Patricia Etnel overleden..
- Rusland over Etnel: ze is gaan rusten..