Marciano Dasai, VHP-kandidaat en tevens minister van Ruimtelijke Ordening en Milieu, ontkent dat hij hoog op de lijst is geplaatst vanwege een bepaalde strategie. Hij stelt beschikbaar te zijn voor Suriname en zal zich op basis daarvan inzetten.
ADVERTENTIE
Dasai staat op nummer 2 van de VHP-kandidatenlijst en geeft aan dat hij zich beter voelt in de uitvoerende sfeer. Uit gesprekken met zijn achterban zou zijn gebleken dat men hem liever in een bestuurlijke functie ziet. Mocht hij in het parlement zitting moeten nemen, dan doet hij dat met genoegen. Hij is het niet eens met de stelling dat hij kiezersbedrog pleegt als hij geen plaats in het parlement aanvaardt, mocht hij gekozen worden.
In gesprek met ABC TV geeft de politicus aan dat hij graag ziet dat de huidige president, Chan Santokhi, de verkiezingen wint. Volgens hem verdient Santokhi een tweede termijn om zijn werk af te maken. Over het aantal zetels dat de partij zal behalen, durft Dasai geen uitspraken te doen. Hij hoopt dat de VHP 28 zetels haalt.
De tweede plek op de lijst, ondanks dat anderen langer deel uitmaken van de VHP, is volgens Dasai een statement. Hij ziet zichzelf als het voorbeeld van hervorming, een nieuw gezicht en als technocraat. Dasai kan zich terugvinden in de ideologie van de partij. Dit is ook de reden waarom hij de overstap naar de VHP heeft gemaakt.
Over zijn voordracht als vicepresidentskandidaat zegt Dasai niet veel te kunnen melden, aangezien hij hierover via de media heeft vernomen. Hij wacht rustig het resultaat van de verkiezingen af. Het liefst zou hij zijn werk als minister van Regionale Ontwikkeling en Milieu (ROM) voortzetten, ook gezien de uitdagingen rond olie, gas en klimaatverandering. Echter, alles staat open; hij is beschikbaar. Hij heeft een visie en wil zich inzetten voor de ontwikkeling van het land.
- ‘Spirituele leider’ ingerekend voor oplichting en verduiste…..
- BINI constateert kopie en plagiaat partijprogramma’s..
- Sewcharan: komende verkiezingen uitermate belangrijk..
- Hof beraadt zich over hoger beroep in zaak stichting Wan Ok…..
- PCS-medewerkers wachten nog op beloofde SRD 1500 van de sta…..
- NDP geeft toe dat financiële ravage bewegingsruimte Santokh…..
- President: ‘Affordable Housing Project niet stopgezet, kamp…..
- OKB grijpt in om stemrecht van burger veilig te stellen..
- ‘Suriname 2050’: Olie geen doel, maar hefboom v…..
- Dasai: Santokhi verdient een tweede termijn als president..
- Medewerkers Medische Zending staken om uitblijven achtersta…..
- Rose Marie Grunberg – Pelser..
- Meer dan 2000 stembureauleden worden vandaag beëdigd..
- Personeel Medische Zending staakt om achterstallige betalin…..
- Tussentijds rapport ‘Suriname 2050’ aangeboden aan de presi…..
- Persbriefing i.v.m de veiligheidsmaatregelen naar, tijdens …..
- Man aangehouden voor oplichting en verduistering van gouden…..
- Rose M. Grunberg – Pelser..
- Jennifer Sastrodihardjo – Nain..
- Drinkwater voor Cabendadorp: ‘Suriname haalt doelen vóór 20…..
- Ramdin treedt aan bij OAS, Mathoera neemt BIBIS tijdelijk w…..