INGEZONDEN
Op vrijdag 14 maart vieren wij samen Holi, het feest van kleuren, vreugde en saamhorigheid. Dit bijzondere feest herinnert ons aan de overwinning van het goede op het kwade en markeert een nieuw begin vol hoop en posiviteit. Holi brengt ons als natie samen – ongeacht afkomst of geloof – en benadrukt de kracht van eenheid en verbondenheid.
In deze tijd van vernieuwing biedt Holi ook een moment van bezinning. Net zoals we tijdens dit feest oude verschillen achter ons laten en samen vooruitkijken, staan wij als volk binnenkort voor belangrijke keuzes over de toekomst van ons land. De verkiezingen van mei geven ons allen de kans om, net als bij Holi, met een frisse blik vooruit te kijken en te kiezen voor een pad van eenheid, vooruitgang en stabiliteit.
“Holi brengt ons als natie samen – ongeacht afkomst of geloof – en benadrukt de kracht van eenheid en verbondenheid”
Laten we dit Holifeest aangrijpen om samen te bouwen aan een Suriname waarin respect, solidariteit en optimisme centraal staan. Een land waarin we kleur geven aan onze toekomst, net zoals we vandaag doen met Holi!
De VHP wenst de gehele Surinaamse bevolking een vreugdevolle en gezegende Holi toe. Moge dit feest ons inspireren om in harmonie samen te leven en gezamenlijk te werken aan een welvarend Suriname. Shubh Holi.
VHP
De redactie van de Ware Tijd stelt lezers in de gelegenheid stukken in te zenden ter publicatie. In principe worden alle ingezonden artikelen opgenomen, tenzij de inhoud schadelijk, kwetsend of beledigend is voor derden. Stukken die worden geplaatst komen niet noodzakelijkerwijs overeen met de mening van de Ware Tijd. De redactie behoudt zich het recht voor om stukken niet te plaatsen, of in te korten of te redigeren zonder dat die uit hun context worden gehaald.
- Overheid, ondernemers en onderwijs slaan handen ineen voor …..
- Ruim 300 bankrekeningen geopend in Kwamalasemutu..
- 14 van eerste 20 plekken VHP voor Paramaribo en Wanica..
- Newara tegen lijsstrekkersrol Wayne Telgt; spanningen binne…..
- Shata-voorzitter Von Foidl: ‘Suriname kan het Singapore van…..
- Minister Ramdin krijgt steun van vijf Zuid-Amerikaanse land…..
- Minister Ori: “Onderwijssector heeft grote investering nodi…..
- Ramdin: ‘Grenskwestie niet met CARICOM, maar met Guyana bes…..
- Breaking: AOV wordt verhoogd; studenten krijgen SRD 800..
- Alerte dochter waarschuwt moeder voor diefstal van portemon…..
- Ressort-coördinatoren OKB extra aangescherpt..
- Castelen: indien nodig zal oorlog worden gestart binnen OPT…..
- De regering heeft een IMF-inflatie tijdbom opgebouwd..
- De Amerikaanse president Donald Trump kondigde aan dat fede…..
- Volgens berichten werd in Sweida een Israëlische vlag gehes…..
- Al Jolani ontmoet Israëlische marionet Mahmoud Abbas..
- Negen huidige VHP-assembleeleden op verkiesbare plaatsen..
- Functie van OAS-secretaris-generaal stap dichterbij voor Ra…..
- Eerste officiële vaart van marineschip RSS Barracuda..
- Strengere handhaving op werk- en verblijfsvergunningen..
- Natuurbeschermers in coalitie voor voortbestaan zeekoeien..