INGEZONDEN
Nu het Centraal Hoofdstembureau (CHS) de definitieve verkiezingsuitslagen heeft vastgesteld, kijkt de Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP) uit naar de besluitvorming door het OKB. Vooruitlopend hierop bedankt de VHP alle kiezers voor hun betrokkenheid bij het democratisch proces en de verkiezingsautoriteiten voor hun inzet.
Het partijbestuur zal zich samen met alle gekozen volksvertegenwoordigers van de VHP de komende dagen beraden over de vervolgstappen en de wettelijke mogelijkheden voor kandidaatstelling voor de komende verkiezingen met betrekking tot de leiding in de Nationale Assemblee en die van President en Vice- president van de Republiek Suriname. Dit proces zal zorgvuldig en in lijn met de grondwettelijke bepalingen worden doorlopen.
Het partijbestuur blijft toegewijd aan de verdere ontwikkeling en versterking van democratische instituties en zal transparantie en overleg centraal stellen in alle politieke besluitvorming.
VHP
- Lula draagt Palestijnse kufiyah tijdens bezoek aan Parijs..
- Zware onweersbuien verwacht..
- Uitslag verkiezingen Commewijne: VHP stevig aan kop, NDP en…..
- Golf van berovingen dwingt tot heroriëntatie op veiligheid..
- Veiligheid boten Albina..
- RESPECT VOOR VENETIAAN..
- SLM-vlucht geannuleerd: passagiers en Natio gestrand..
- Stop de uitbuiting en oplichting van ons volk door de banke…..
- Operatie ‘Delta Force’: bijna honderd verdachten opgepa…..
- NPS Nederland ziet hoopvol perspectief ondanks uitblijven v…..
- De oliebelofte en de vergeten meerderheid..
- PY764: 36 jaar later blijft luchtvaartveiligheid Suriname z…..
- Nieuwe kansen voor vrouwen Rahemalweg..
- Pim de la Parra postuum in het zonnetje tijdens Caraïbische…..
- Simons: “Samenvoeging ministeries is weloverwogen besluit…..
- De verkiezingen voorbij, hoe verder?..
- Vrouwen Rahemalweg ronden textieltraining succesvol af..
- Regian Eersel verdedigt muay thai-wereldtitel tegen Brit Ja…..
- INKOMEN EN VERMOGEN ASSEMBLEELEDEN EN MINISTERS..
- Nog meer regen op deze zaterdag..
- Noorse huisarts krijgt 21 jaar cel voor verkrachtingen tijd…..