De Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP) laat in een persbericht weten dat de betaling van de waarborgsom voor de verkiezingen van 25 mei 2025 volledig volgens de geldende procedures is verlopen. Dit statement komt als reactie op berichten van wat de partij omschrijft als “fake news agenten” die de indruk wekken dat er onregelmatigheden zouden zijn geweest.
Volgens de VHP heeft de partij zich zorgvuldig voorbereid op de inschrijving bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS) op dinsdag 19 februari 2025. De partij heeft daarbij alle vereiste documenten ingediend, waaronder het stortingsbewijs van de waarborgsom. Na controle van de documenten heeft de VHP een bevestiging ontvangen waarin wordt verklaard dat alle vereiste stukken correct zijn ingediend.
De VHP was de eerste partij die zich officieel aanmeldde voor deelname aan de verkiezingen van 25 mei 2025. Alle ingediende documenten, inclusief die van andere partijen, kunnen worden geraadpleegd via de website van het CHS.
De VHP betreurt het dat er bewust onjuiste informatie op sociale media wordt verspreid, wat kan leiden tot onnodige onrust onder de bevolking. De partij roept op tot waakzaamheid en vraagt het publiek om zich te baseren op officiële bronnen voor correcte informatie over het verkiezingsproces.
- Wereldbank: $ 524 miljard nodig voor herstel Oekraïne..
- ‘Chinalco is van de baan’, stelt Brunswijk..
- Suriname kondigt deelname aan World Expo 2025 aan..
- Paarse verbazing en geel goud..
- Bromfietser op slag dood in Nickerie..
- Suriname neemt deel aan World Expo 2025 in Japan..
- Wet Grondenrechten aangehouden; regering treedt in overleg..
- PALU-voorzitter: Grondenrechten niet door onze strot duwen..
- Presidentiële werkgroep grijpt in bij sociale instellingen..
- Specialisten en patiëntenrechten..
- Minderdraagkrachtigen sneller toegang tot voedselpakketten …..
- Kioe A Sen: ‘We moeten altijd de context begrijpen en niet …..
- CHS legt documenten 15 partijen ter inzage..
- Hoe verandert men een corruptief politiek systeem?..
- Concubinaat is eindelijk wettelijk erkend in het nieuwe Sur…..
- Juwelier ingesloten wegens verduistering en oplichting..
- Jaloerse man slaat vrouw in elkaar om zuigzoen..
- Eerste stap naar 1×24 uur stroom in Apetina gezet..
- Registratie politieke organisaties in volle gang..
- Privatisering van de zorg: een sluipmoordenaar voor Surinam…..
- ‘Voortgang gedachtegoed Desi Bouterse is hem eren’, zegt ND…..