De Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP) laat in een persbericht weten dat de betaling van de waarborgsom voor de verkiezingen van 25 mei 2025 volledig volgens de geldende procedures is verlopen. Dit statement komt als reactie op berichten van wat de partij omschrijft als “fake news agenten” die de indruk wekken dat er onregelmatigheden zouden zijn geweest.
Volgens de VHP heeft de partij zich zorgvuldig voorbereid op de inschrijving bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS) op dinsdag 19 februari 2025. De partij heeft daarbij alle vereiste documenten ingediend, waaronder het stortingsbewijs van de waarborgsom. Na controle van de documenten heeft de VHP een bevestiging ontvangen waarin wordt verklaard dat alle vereiste stukken correct zijn ingediend.
De VHP was de eerste partij die zich officieel aanmeldde voor deelname aan de verkiezingen van 25 mei 2025. Alle ingediende documenten, inclusief die van andere partijen, kunnen worden geraadpleegd via de website van het CHS.
De VHP betreurt het dat er bewust onjuiste informatie op sociale media wordt verspreid, wat kan leiden tot onnodige onrust onder de bevolking. De partij roept op tot waakzaamheid en vraagt het publiek om zich te baseren op officiële bronnen voor correcte informatie over het verkiezingsproces.
- POLITIEKE CRISIS OF VERKIEZINGSSTRATEGIE?..
- Dinsdag wegomlegging Havenlaan Zuid..
- Brandweermannen gewond bij blussen brand woning/meubelbedri…..
- Ramadhin reageert fel op beschuldigingen van Amzad Abdoel..
- Parmessar wijst op kansen en uitdagingen bij overeenkomst m…..
- HISTORISCHE LEEGVERKOOP SURINAAMSE GROND..
- VHP ENIGE OPTIE OP 25 MEI?..
- Jack Uden onderscheiden door Satya Dharma..
- Grens..
- Bewoners Alkmaar krijgen binnenkort schoon drinkwater..
- Reactie op schrijven VIDS..
- ‘The Myth of El Dorado’ krijgt vervolg met ‘uilen ser…..
- Advocaat vraagt rechter om gedeeltelijke vernietiging van d…..
- NOODZAAK, HOOFDZAAK, BIJZAAK..
- Wegomlegging Havenlaan Zuid voor ceremoniële naamsveranderi…..
- ‘Groene Ontwikkelingsstrategie’ heeft breed dra…..
- Reactie NDP op dWT: misinformatie of desinformatie?..
- NPS GING DRIE KEER IN DE FOUT..
- PRESIDENT GEERLINGS-SIMONS..
- Waarom Surinam Airways niet groter kan worden..
- Rusland: deze verkiezingen de belangrijkste in 50 jaar tijd..