VHP-assembleelid Cedric van Samson is door de politie verhoord in verband met een onderzoek naar een aangifte van gekwalificeerde diefstal. De melding werd op 24 januari gedaan door een zekere G.M., die aangaf dat zijn loods aan de Drambrandersgracht zonder zijn toestemming was ontruimd, meldt D-TV Express.
Bij de ontruiming werd een vrachtwagen ingezet die op naam van Van Samson staat. Het assembleelid was op maandagavond 20 januari persoonlijk aanwezig tijdens de actie. Hij verklaarde tegenover de politie dat zijn aanwezigheid uitsluitend verband hield met toezicht op zijn voertuig. “Ik neem geen risico met mijn vrachtwagen,” benadrukte Van Samson.
De ontruiming werd uitgevoerd door het bedrijf Oom Stan Transport, waarvan de eigenaar een zakenpartner is van Van Samson. Ondanks zijn aanwezigheid verklaarde de parlementariër dat hij niet goed kon waarnemen wat er precies in de loods stond vanwege de duisternis. Wel zag hij dat er een truck werd gedemonteerd.
Volgens de politie trad Oom Stan Transport op in opdracht van een zekere Z., die momenteel voortvluchtig is en vermoedelijk in het binnenland verblijft.
Het Openbaar Ministerie heeft de vrachtwagen van Van Samson in beslag genomen voor verder onderzoek. De politie zet het onderzoek naar de zaak voort.
- ‘De overheid heeft gefaald bij gebeurtenissen Pikin-Saron…..
- Politieambtenaar buiten functie gesteld na ‘hardhandig aanp…..
- Melanie Edwards: van schoolmeisje in Kabalebo tot arts..
- 109e geboortedag Jopie Pengel: ‘zijn verbroedering moet ter…..
- Traditioneel gezag Saamaka pakt schaarste drinkwater op sch…..
- Palestijnse kinderen bevrijd in gevangenenruil tussen Hamas…..
- Eindselectie Tri Nations Cup in zicht..
- Khalida Jarrar vrijgelaten als onderdeel van wapenstilstand…..
- Familieleden van Joe Biden krijgen presidentieel pardon**..
- Regering komt betalingsafspraak met Centrale Bank niet na..
- Erkenning grondenrechten cruciaal voor ontwikkeling binnenl…..
- 27-jarige ingesloten na fatale kappartij..
- Energiecrisis een feit..
- Verblijfs- en werkvergunningen in Suriname..
- Van Samson: ‘VHP laat zich niet afschrikken’..
- Woordenwisseling tussen twee manspersonen eindigt in kappar…..
- Helen Rita Watson..
- Ook in Suriname zal olie duurder worden als wereldmarktprij…..
- Politieambtenaar per direct buiten functie gesteld..
- Landvreugd: ‘BIZA had een schaduwministerie’..
- Schoolmeubilair en medische hulpgoederen voor Boven-Surinam…..