Medewerkers van de afdeling Kapitale Delicten (KD) hebben de politiefunctionaris S.K. aangehouden, na aangifte van een gewelddadige woningoverval op vrijdag 13 juni 2025 in de omgeving van de de Sun Parklaan te Paramaribo.
Volgens het voorlopige onderzoek van de medewerkers van KD is naar voren gekomen dat vijf zwaar gewapende en gemaskerde mannen, vermomd als politieagenten de woning van de ondernemer C.J. op eerder aangegeven adres , overvielen, waarbij er is weggenomen ongeveer 3 kg goud, een groot geldbedrag in Euro en een iPhone.
Op grond van de camerabeelden waarop er twee witte voertuigen te zien zijn en op basis van verkregen informatie kwam de politiebrigadier, S.K. in beeld. De verdachte werd vervolgens opgespoord en aangehouden. Op hem werden onder andere aangetroffen en in beslag genomen illegale munitie en onderdelen van een wapen. Verder werd er een verdacht busje gelokaliseerd met daarin vaten F-gas. Op een ander adres, vermoedelijk een safehouse, werden er onder meer een laptop en een kogelvrije vest dat aan het Justitiële Interventie Team ( JIT) toebehoort aangetroffen en in beslag genomen. Ook op dat adres werden er twee voertuigen aangetroffen die mogelijk met deze zaak te maken hebben.
Het onderzoek wordt onder leiding van de afdeling Kapitale Delicten voortgezet.
Vermoedelijk betrokkenheid politiefunctionaris van JIT bij woningoverval; verdachte aangehouden Korps Politie Suriname.
- IOL-directeur: “Wekelijks diploma’s valideren voor vertrekk…..
- Suriname ondertekent toetreding tot OIC Labour Centre..
- Chan in de cel?..
- Trump herbevestigt wapenstilstand tussen Iran en Israël..
- Ministerie AWJ en bonden sluiten akkoord over betere arbeid…..
- Behoud gebouwd erfgoed..
- Coalitie was vooraf op de hoogte van Brunswijks voorbehoud …..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag 2025 bindend..
- KPS houdt persconferentie over aanpak criminaliteit..
- Paniek aan de Goede Verwachtingweg na schietpartij uit rijd…..
- Suriname schittert op National Day Expo 2025 Osaka..
- Elias hamert op brede maatschappelijke discussie over olies…..
- Reactie op: Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 3…..
- Natio is klaar voor het WK – nu de FIFA nog..
- Digitale ID wordt verplicht gesteld bij overheidsdiensten..
- Suriname in de schijnwerpers op ‘Caribbean Experience 2025’…..
- Drones richten schade aan op Iraakse militaire bases..
- Chan Choenni bundelt 150 jaar Hindostaanse geschiedenis in …..
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..
- Surinaamse vlag wappert trots in Osaka: Sranan Dey brengt E…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank via openbare in…..