De 36-jarige vrouwspersoon Toekimin-Karijsentono, Charlene Valerie die sinds donderdag 31 oktober 2024 als vermist was opgegeven door haar echtgenote A.K. is terecht.
Uit het voorlopige onderzoek van de afdeling Kapitale Delicten (K.D.) is naar voren gekomen dat Charlene een groot geldsbedrag aan sieraden van de onderneming C. alwaar zij werkzaam was, heeft verduisterd. Na het tekenen van een schuldbekentenis was zij plotseling onvind- en onbereikbaar. De ondernemer C. deed ter zake verduistering aangifte tegen haar bij de politie. Bij het voortgezet tactisch onderzoek op donderdag 30 januari 2025 werd het wit gelakte voertuig van het merk Toyota Vitz dat aan Charlene toebehoort bij een vrije surveillance in Paramaribo gesignaleerd en tot stoppen gesommeerd. De bestuurster die op dat moment het voertuig bestuurde, verklaarde aan de politie dat het is gekocht, waardoor direct telefonisch contact is gelegd met de verkoopster. Hierdoor kwam Charlene in beeld en werd door de politie bij een familie gezond en wel aangetroffen en is ter zake diefstal, gekwalificeerde verduistering en verduistering door rechercheurs van Kapitale Delicten in de kraag gevat. De verdachte Charlene, werd ter voorgeleiding overgebracht naar de afdeling Kapitale Delicten (K.D.).
Na overleg met het Openbaar Ministerie is zij hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Vermiste vrouwspersoon terecht, waarna gelijk aangehouden ter zake diefstal, gekwalificeerde verduistering en verduistering Korps Politie Suriname.
- Emanuels bedankt als directeur Kabinet President..
- De Nieuwe Wind, SDU en PVRS beloven perfecte Suriname bij v…..
- SDU, DNW en PVRS bundelen voor komende verkiezingen..
- 13-jarige tiener aangehouden voor diefstal..
- PL-leider Paul Somohardjo in Nickerie: “Gratie voor Adhin b…..
- Jaar van de Slang feestelijk ingeluid..
- President Santokhi prijst bijdrage Chinese gemeenschap aan …..
- DSB introduceert innovatieve POS Kiosk bij KFC Ringweg..
- Jeugdvoetbal in Sunny Point zoekt steun voor succes..
- VIDS slaat alarm: “Stop inbreuk op inheems grondgebied Apoe…..
- Regering garandeert veiligheid van voedselproducten uit Ind…..
- Somohardjo: Misstap OM tegen Adhin; gratie bij veroordeling..
- VIDS verzet zich tegen inbreuk op leefgebied inheemsen in W…..
- VHP: Chinese gemeenschap heeft met succes culturele praktij…..
- Directeur kabinet van de president vertrekt op eigen verzoe…..
- Kleine bedrijven in Matta zetten stap richting formalisatie..
- SDU, PVRS en DNW gaan samen de verkiezing in..
- Keuzes..
- Afreximbank-president bezoekt Suriname voor versterking eco…..
- Arleen Emanuels vertrekt als algemeen directeur Kabinet Pre…..
- Verdachten aangehouden in vermissingszaak Anupkumar Eduard …..