De 36-jarige vrouwspersoon C.T.die sinds donderdag 31 oktober 2024 als vermist was opgegeven door haar echtgenote A.K., is terecht. Uit het voorlopige onderzoek van de afdeling Kapitale Delicten is naar voren gekomen dat C. een groot geldsbedrag aan sieraden van de onderneming alwaar zij werkzaam was, heeft verduisterd. Na het tekenen van een schuldbekentenis was zij plotseling onvind- en onbereikbaar. De ondernemer deed ter zake verduistering aangifte.
Bij het voortgezet tactisch onderzoek op donderdag 30 januari 2025 werd het wit gelakte voertuig van het merk Toyota Vitz dat aan C. toebehoort bij een vrije surveillance in Paramaribo gesignaleerd en tot stoppen gesommeerd. De bestuurster die op dat moment het voertuig bestuurde, verklaarde aan de politie dat het is gekocht, waardoor direct telefonisch contact is gelegd met de verkoopster.
Hierdoor kwam C. in beeld en werd door de politie bij een familie gezond en wel aangetroffen en is ter zake diefstal, gekwalificeerde verduistering en verduistering door rechercheurs van Kapitale Delicten in de kraag gevat. De verdachte werd ter voorgeleiding overgebracht naar de afdeling Kapitale Delicten. Na overleg met het Openbaar Ministerie is zij hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
- Jongeren waarschuwen met eigen films voor gevaren van mijnb…..
- Regering verdient volgens vp een 5,5..
- Gezondheidsinstellingen krijgen nieuwe ambulances..
- Landelijk komen 650 monitoringscamera’s erbij..
- Drugssmokkelaar in verzekering gesteld..
- Minstens 70 doden bij explosie op tankwagen in Nigeria..
- Drugssmokkelaarster aangehouden door Narcotica Brigade..
- Rechter in zaak Pikin Saron: ‘Op dit soort zaken wordt met …..
- SBB-bestuur verwijt directeur van overtreden regels..
- WATERCRISIS PARAMARIBO..
- Stichting Bondru Entertainment Suriname: Nieuwe impuls voor…..
- Seizoengriep teistert Surinaamse gemeenschap..
- Minister Emanuel huldigt De Arend; trots op prestaties..
- Spelers de Arend gehuldigd voor geleverde prestaties..
- Reactie Suvobo-bestuur op ‘Livo’s promotie is controversiee…..
- Brand in hoogbouw woning: Bewoonster raakt gewond..
- Leerling van O.S. Koewarasan 1 vroeg niet om toiletbezoek..
- Twintig havenmedewerkers getraind in internationale code..
- Nieuwe single ‘Loyaliteit’ ode aan doorzettingsvermogen en …..
- Intro kandidaten Little Miss Inheemse Contest 2025..
- Woning Hendrikstraat afgebrand; vrouw loopt brandwonden op..