De overplaatsing van het ministerie van Volksgezondheid naar het nieuwe kantoorpand zal langer duren dan aanvankelijk gepland, zegt minister Amar Ramadhin. Volgens de bewindsman is de vertraging voornamelijk te wijten aan de late levering van het nieuwe meubilair.
ADVERTENTIE
Deze situatie is het gevolg van de aanhoudende wereldwijde handelsspanningen tussen de Verenigde Staten en China, die ook Suriname raken. De bewindsman zegt informatie te hebben ontvangen waaruit blijkt dat de resterende meubels en apparatuur tegen het einde van deze maand geleverd zullen worden.
“Om de voortgang van de verhuizing niet volledig stil te leggen, is ervoor gekozen om gebruik te maken van bruikbaar meubilair uit het oude gebouw,” aldus de minister. In samenspraak met de departementshoofden is overeengekomen dat een groot deel van dit meubilair alvast wordt overgebracht naar de nieuwe locatie.
Hoewel het gebouw al officieel in gebruik is genomen, zijn enkele afrondende werkzaamheden nog gaande. Ramadhin stelt dat binnen een week een aanzienlijk deel van de afdelingen hun intrek zou kunnen nemen in het nieuwe onderkomen. Pas na de volledige afronding van de werkzaamheden zullen de publieksdiensten vanuit de nieuwe locatie worden aangeboden.
- Kwestie Atompai door NPS onderzocht..
- 21-jarige bromfietser overleeft aanrijding niet..
- Amafo breekt lans voor militairen..
- Column: Waarom zijn politici niet meer op hun woord te gelo…..
- Santokhi: van Dijk-Silos liet mij in de steek bij opzetten …..
- Maya Parbhoe ontmaskerd!..
- Minister Ramadhin: schuld bij Finabank afgelost voor voortg…..
- Bond NV Havenbeheer eist bij rechter terugdraaiing benoemin…..
- CHS: Transparante verkiezingen vergen strikte voorbereiding..
- E-paspoort moeilijk te vervalsen..
- Hoofdstembureaus voorbereid op verkiezingen van 25 mei..
- Amafo ziet Nationaal Leger graag als carrière en ontwikkeli…..
- Felle brand verwoest woning aan Mijnhooplaan..
- BREAKING — Kort geding tegen Constitutioneel Hof en Staat o…..
- Minister Ramadhin vraagt PCS-medewerkers om geduld bij uitb…..
- Garantieprijs padie moet rust brengen in rijstsector..
- VES organiseert verkiezingsdebat op 13 en 14 mei..
- Onzekerheid stuwt goudprijs omhoog..
- Optsu-propagandist gekapt..
- Abbas bezoekt Libanon en roept op tot ontwapening..
- Baby sterft door hongersnood in belegerd Gaza..