De Unit Strafzaken van het Herman E. Gooding bureau (voorheen Bureau Nieuwe Haven) heeft in samenwerking met de Dienst Nationale Veiligheid, de 30 jarige verdachte A.E. in beeld gebracht voor een inbraak, waarbij een 100 lbs gascilinder was weggenomen.
De verdachte werd op woensdag 26 februari 2025 door leden van het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) opgespoord en aan de Sommelsdijkstraat aangehouden. Na een gedegen onderzoek van bovenvermelde unit is naar voren gekomen dat deze verdachte eerder in het jaar een bromfiets van het merk Yamaha voor het St. Vincentius Ziekenhuis (RKZ) had weggenomen alsook een E-bike bij het NGVB voetbalstadion aan de Prins Hendrikstraat. Zowel de gascilinder, de bromfiets en de E-bike zijn door de politie achterhaald en in beslag genomen. De rechtmatige eigenaars of belanghebbenden van de bromfiets en de E-bike zijn voorshands onbekend en worden door de politie opgeroepen om zich bij de Unit strafzaken van het voornoemde bureau aan te melden voor verdere afhandeling.
De verdachte A.E. is na afstemming met het Openbaar Ministerie hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Verdachte voor gepleegde inbraken en diefstallen ingesloten Korps Politie Suriname.
- Suriname gaat veerkracht na natuurrampen versterken..
- Gajadien: Geen bezorgde voorwaarden bij goedkeuring Afrexim…..
- ‘Haalbaar en betaalbaar’: Overheidsgebouwen mogelijk de luc…..
- PVP gaat in beroep tegen afwijzing deelname verkiezingen..
- Nieuwe leden beëdigd voor Centraal Hoofdstembureau..
- Bemanning RSS Barracuda zal zelfstandig moeten optreden..
- Officieel: SML door Concacaf erkend als profcompetitie..
- 21 personen getraind in tuin- en landbouw..
- Nieuw minimumloon vanaf 1 april..
- Zelensky gaat geen excuses aanbieden..
- Suriname ontvangt eerste IDA-financiering: US$ 22,2 miljoen…..
- Vrouwelijke voetganger overlijdt na ongeluk met truck..
- Jerrel en Roberto ontvangen Gouden Award voor journalistiek…..
- Kanapé: ‘Iedereen moet belang en impact van wetgeving inzie…..
- Landvreugd: ‘Dit softwaresysteem stelt ons in staat live de…..
- Lions Club Para renoveert toilettengroep school..
- Buurtmanagers Para organiseren motivatiebijeenkomsten op ti…..
- Israël wil economische relaties met Suriname verstevigen..
- Surinaamse poolbiljarters naar Guyana..
- Advies Nationale Loonraad: Armoedegrens SRD 9.921..
- De geur van k*lie en de stank van politiek racisme..