De verdachte Arsinio D.F. werd door omstanders aangehouden en in een voertuig geschopt, waarna hij naar het politiebureau werd overgebracht. Hij wordt verdacht van het inslaan van het tochtraam van een Toyota Vitz, eigendom van A.K. Arsinio werd vaker verdacht gezien in de buurt. In de ochtenduren hoorde de buurvrouw van A.K. een vreemd geluid en besloot vanuit haar slaapkamerraam naar buiten te kijken.
Omdat zij in een hooggelegen woning woont, kon ze het erf van haar buren zien. Ze zag een man op het erf lopen. Toen hij haar ontdekte, rende hij snel weg. De buurvrouw maakte haar zoon en dochter wakker en vertelde wat ze had gezien.
De kinderen besloten om poolshoogte te nemen en naar de buurvrouw te gaan. Bij het voorbijlopen van de Toyota Vitz ontdekten ze dat de ruitenwissers waren meegenomen, de voorbumper deels losgetrokken en het tochtraam ingeslagen.
Ongeveer tien dagen later werd Arsinio opnieuw in de buurt gesignaleerd. Het viel de buren op dat hij observerend voorbij liep, waarna ze onderling belden. Hierna kwamen de buren uit hun huis en achtervolgden Arsinio. Uiteindelijk werd hij door de buren aangehouden en in het voertuig getrapt, waarna men naar het politiebureau reed.
Toen de politie vroeg wat hij in de buurt deed, gaf hij aan dat hij voor een sloperij werkte en werkzaamheden in de buurt had. Opvallend was dat een zwartgelakt voertuig in de directe omgeving van Arsinio reed, maar toen hij door de buren werd aangehouden, reed de bestuurder van dat voertuig met hoge snelheid weg. De buurvrouw herkende Arsinio als de man die eerder op het erf van de benadeelde A.K. was gezien.
Verder werd de verdachte Arsinio ook op camerabeelden van buren herkend, waardoor hij de vernieling en diefstal niet kon ontkennen.
De kantonrechter veroordeelde Arsinio tot een gevangenisstraf van acht maanden, waarvan vier maanden voorwaardelijk met aftrek, een proeftijd van twee jaar en gevangengehouden.
- Amafo roept op tot nationale strijd tegen armoede..
- LEERKRACHTEN VERDIENEN RESPECT..
- VERRUWING EN MOREEL VERVAL: WIE GRIJPT IN?..
- Veel bewolking met kans op wat regen..
- Financiën bezorgd over energie-opwekking; vraagt samenlevin…..
- EU-landen dringen bij Zelensky aan op herstelen relatie met…..
- Maximilaan Melvin Brammerloo (50) Paramaribo 27-2-2025..
- Jamaicaanse regering aangespoord tot ‘volledige dekol…..
- Sampie: derde grote strijd van buskondre s’ma is om 100.000…..
- Notch verdiend langs Flora..
- Rusland: Terug naar de tijd van stabiliteit met de NPS..
- Raghoebarsing: ik ben niet bereid voor niemand de gevangeni…..
- Tijd dat samenleving belang van meer vrouwen in de politiek…..
- Waterpeil stuwmeer blijft laag: minister Dasai waarschuwt v…..
- Go Suriname.com in een nieuw jasje met meer mogelijkheden..
- Veelpleger Iwan A. voor de rechter na reeks gewelddadige di…..
- Column: Borrelpraat no. 861..
- Dr. R. M. Nannan Panday (Kries)..
- Samson Willy Johan..
- Eugene Ludwig Puljhun..
- Donald Trump plant introductie van ‘gouden kaart̵…..