PARAMARIBO — Haast vier weken nadat hij aan de Albrecht Dürerstraat een 24-jarige man in zijn been had geschoten, is de 22-jarige F.V. gearresteerd door het Regio Bijstandsteam Paramaribo. Hij werd zaterdag tijdens de surveillance van deze eenheid in een zwart voertuig gesignaleerd aan de Anton Dragtenweg meldt het Korps Politie Suriname (KPS) op zijn website.
Bij het zien van de politie reed F.V., die samen met een vrouw in de wagen was, met hoge snelheid weg. Achternagezeten door de wetsdienaren negeerde hij de stoptekens van de politie. Op een bepaald moment reed de verdachte zelf met hoge snelheid in op de agenten, die zich tijdig in veiligheid konden brengen.
Het voertuig werd kort uit het oog verloren, maar kon daarna op de kruising van de Grote Combéweg en de Mahonylaan worden klem gereden. Echter, F.V. bleek niet meer in de auto te zitten. De 22-jarige bestuurster C.H. werd in de kraag gevat, aangezien zij de verdachte ergens had afgezet.
De wetsdienaren zetten de opsporing voort en wisten F.V. uiteindelijk op een terrein aan de Crommelinstraat in de boeien te slaan. De verdachte verzette zich daarbij hevig. F.V. had op 19 januari een andere man in zijn been geschoten na een woordenwisseling. Sindsdien hield hij zich schuil voor de politie.
F.V. en C.H. werden overgedragen aan de recherche van Paramaribo, die is belast met het onderzoek. Na overleg met het Openbaar Ministerie werd C.H. heengezonden na ernstig te zijn aangesproken. F.V. is in verzekering gesteld op verdenking van poging moord, poging doodslag, zware mishandeling, diefstal middels geweldpleging en vernieling.
- Waar is het OM? Oostburg heeft vorig jaar drie keer Bouters…..
- Voedselpakketten uit India ‘gewoon een business’..
- Geen aansluiting DA ’91 bij A20-DOE-PRO..
- Reactie Luchthavenbeveiliging op meldingen van ontvreemde s…..
- Volksgezondheid onderzoekt tekort medische zeep AZP..
- 3 dorpen Boven-Suriname voorzien van veilig drinkwater..
- BREAKING NEWS — Suriname geschorst door EITI, kans op afsch…..
- Adhin roept op tot eenheid binnen de NDP: “We hebben geen t…..
- DNA-voorzitter trekt aan de bel: wettelijke terinzage leggi…..
- Boebsingh Daniel Ramrattansing..
- Volksgezondheid op Wereld Kanker Dag: ‘We hebben elkaar nod…..
- India bewijst humaniteit..
- Medewerkers AdeKUS in actie om achterstallige betaling..
- I-Care polikliniek voor preventieve oogzorg en specialistis…..
- Medewerkers bestuursressorten Marowijne-Zuidwest en Boven-T…..
- Somohardjo beschuldigt minister Landvreugd van machtsmisbru…..
- Multidisciplinaire werkgroepen presenteren aanbevelingen in…..
- Somohardjo: “Volk apprecieert asfalteren wegen vlak voor ve…..
- Vier jaar Yankee-circus..
- President wil 100.000 boekjes over verworvenheden regering..
- Surinaamse oogzorg verstekt met I-Care polikliniek..