Luis L. ontkende tijdens zijn verhoor bij de kantonrechter zijn vriendin Riselda te hebben vermoord. Hij verklaarde dat Riselda in de vroege ochtend het logeeradres had verlaten en met een taxi richting Zanderij was vertrokken om haar vlucht naar Brazilië te nemen. Twee dagen later werd hij door haar ouders gebeld, die aangaven dat Riselda niet in Belém was aangekomen en dat ze geen contact met haar konden krijgen. Hierna besloot Luis aangifte te doen.
Luis erkende tegenover de rechter dat hij op de hoogte was van de bloedsporen die in zijn gehuurde voertuig waren aangetroffen, maar beweerde dat hij de auto al in die staat had gehuurd. Hij ontkende elke betrokkenheid bij moord of doodslag.
Openbaar Ministerie: Luis wurgde vriendin en dumpt lichaamHet Openbaar Ministerie (OM) beschuldigt Luis ervan zijn vriendin te hebben gewurgd en haar lichaam op 18 september van vorig jaar aan de Paul Breeveldstraat te hebben achtergelaten. Op die dag ontving de politie een melding over een lichaam dat langs de berm van de Paul Breeveldstraat was aangetroffen. Ter plaatse troffen de agenten het lichaam van een vrouw aan. Een arts stelde daarop officieel haar dood vast.
Uit camerabeelden van Luis’ broer bleek dat Luis rond 1 uur ‘s nachts onrustig heen en weer liep, terwijl hij hevig transpireerde. Vervolgens parkeerde hij zijn voertuig in de garage, iets wat hij normaal nooit deed. Uren later, rond 5 uur ‘s ochtends, reed hij opnieuw weg. Daarnaast viel het de broer van Luis op dat hij steeds een ander verhaal vertelde over de afwezigheid van Riselda, wat hij verdacht vond.
Uit de camerabeelden bleek verder dat Luis op een gegeven moment de camera van richting veranderde, waardoor cruciale momenten niet zichtbaar waren. Dit verhinderde dat werd vastgelegd welke handelingen Luis verrichtte voordat hij ‘s ochtends vertrok.
Ondanks zijn volhardende ontkenningen, wijzen de feiten en omstandigheden volgens het OM in een andere richting. De rechter heeft besloten de zaak uit te stellen om de camerabeelden op de volgende zitting te bekijken.
- OAS uit scherpe kritiek op acties Venezolaanse marine in Gu…..
- Verdediging persisteert: Algehele vrijspraak voor Hoefdraad..
- ‘Dankzij ABOP hebben grote delen van Suriname stroom, water…..
- Leerlingen Sarasvatischool maken kennis met diverse beroepe…..
- Media getraind in ethische berichtgeving mentale gezondheid..
- Surinaamse verwent smaakpapillen in Belgische Turnhout..
- Uitslagen voetbalwedstrijden – 3 maart 2025..
- Ben-Gvir roept Israël op om voedselopslagfaciliteiten in Ga…..
- Jennifer Vreedzaam: de strijd van inheemsen is niet van nu..
- CARICOM veroordeelt Venezolaanse maritieme schending en ste…..
- Registratie politieke partijen..
- Ramdin verbaasd over brief NDP naar CARICOM over Tigri..
- Robinhood en Transvaal vergeten te scoren..
- Houtverwerkingssector krijgt boost met EU-ondersteunde same…..
- Terugslag gezondheid paus: opnieuw acute ademhalingsproblem…..
- Noors bedrijf: Suriname behoort tot de top oliefrontlanden..
- Korpschef Isaacs bezorgd over commerciële sekswerkers in wo…..
- Komende regering moet zachter IMF-programma uitvoeren..
- CDS-medewerkers ontsnappen aan brandend voertuig bij verkee…..
- Guyana in hoogste staat van paraatheid na Venezolaanse mari…..
- Politie Apoera neemt brandstof, sigaretten en gascilinders …..