WANICA — De diefstal van zes aluminium stellages in januari is na vijf maanden opgelost. Een verdachte werd op 27 juni door de politie van Lelydorp in het Reebergproject aangehouden. In overleg met het Openbaar Ministerie is bepaald dat hij moet worden opgesloten, meldt het Korps Politie Suriname woensdag op zijn website.
De ingesloten man had samen met twee anderen de zes aluminium stellages zonder toestemming weggenomen. De benadeelde werd vrijdag gemeld dat zijn stellages zich op een adres in het Reebergproject bevonden en dat de drie mannen ter plaatse waren. Vóór de komst van de politie koos het brein achter de diefstal het hazenpad. Hij kon kort daarna, na verkregen informatie, alsnog worden aangehouden.
De twee andere verdachten werden ter plekke in de boeien geslagen. Tijdens hun voorgeleiding op het politiebureau verklaarden beiden, afzonderlijk van elkaar, dat zij slechts de rit hadden gereden voor de hoofddader. Na overleg met het OM werd het duo heengezonden.
De zes aluminium stellages werden inderdaad aangetroffen. Ze waren geladen in een witte pick-up, die in beslag werd genomen vanwege het onderzoek.
- Hassankhan en Boksteen pleiten voor hervorming verkiezingsp…..
- President: “Boeroe-verhaal deel groter Surinaams verhaal va…..
- Afrikaanse financiering moet groter deel olie-inkomsten in …..
- Minister Raghoebarsing roept op tot eenheid: “Stop met etni…..
- ENORME ACHTERUITGANG EN ONSPORTIEF VERLIES..
- Ondanks misstanden: Verkiezingen van 25 mei 2025 officieel …..
- Dikan: “We moeten nu werk van maken om de traditionele rech…..
- Regen in de ochtend, droog in de nacht..
- Oud-Oranjevoetballer Quincy Promes in Nederlandse cel..
- Baby van hersendode vrouw in Georgia geboren via keizersned…..
- Magdalena Victorine Bruining gehuwd Feller (80) Paramaribo …..
- Internationale Yoga Dag: Een Oproep tot Eenheid en Gezondhe…..
- Verzetdag 618: Amnesty en 113 organisaties eisen opschortin…..
- CBvS-directeur Dorinnie: “Geen reden tot paniek, SRD is 90 …..
- Korpschef betreurt dat rotte appel van JIT-team betrokken i…..
- Yellow Birds heeft derde volleybaltitel op rij in vizier..
- Boeroe-herdenking met fly-over, motorfietsen en nuchtere re…..
- Brand verwoest kantoorruimtes Will Axwijk Sportcentrum: ‘Di…..
- OKB luidt noodklok: stembureaupersoneel onvoldoende bereken…..
- WISSELKOERS ‘HAT EDE’..
- Nieuwe coalitie houdt koers vast ondanks druk rond vicepres…..