WANICA — De diefstal van zes aluminium stellages in januari is na vijf maanden opgelost. Een verdachte werd op 27 juni door de politie van Lelydorp in het Reebergproject aangehouden. In overleg met het Openbaar Ministerie is bepaald dat hij moet worden opgesloten, meldt het Korps Politie Suriname woensdag op zijn website.
De ingesloten man had samen met twee anderen de zes aluminium stellages zonder toestemming weggenomen. De benadeelde werd vrijdag gemeld dat zijn stellages zich op een adres in het Reebergproject bevonden en dat de drie mannen ter plaatse waren. Vóór de komst van de politie koos het brein achter de diefstal het hazenpad. Hij kon kort daarna, na verkregen informatie, alsnog worden aangehouden.
De twee andere verdachten werden ter plekke in de boeien geslagen. Tijdens hun voorgeleiding op het politiebureau verklaarden beiden, afzonderlijk van elkaar, dat zij slechts de rit hadden gereden voor de hoofddader. Na overleg met het OM werd het duo heengezonden.
De zes aluminium stellages werden inderdaad aangetroffen. Ze waren geladen in een witte pick-up, die in beslag werd genomen vanwege het onderzoek.
- Kabinet-Simons: een reële belofte of status quo?..
- Trump geland op Schiphol, onderweg in ‘The Beast’ naar dine…..
- IOL-directeur: “Wekelijks diploma’s valideren voor vertrekk…..
- Suriname ondertekent toetreding tot OIC Labour Centre..
- Chan in de cel?..
- Trump herbevestigt wapenstilstand tussen Iran en Israël..
- Ministerie AWJ en bonden sluiten akkoord over betere arbeid…..
- Behoud gebouwd erfgoed..
- Coalitie was vooraf op de hoogte van Brunswijks voorbehoud …..
- KPS houdt persconferentie over aanpak criminaliteit..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag 2025 bindend..
- Paniek aan de Goede Verwachtingweg na schietpartij uit rijd…..
- Suriname schittert op National Day Expo 2025 Osaka..
- Elias hamert op brede maatschappelijke discussie over olies…..
- Reactie op: Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 3…..
- Natio is klaar voor het WK – nu de FIFA nog..
- Digitale ID wordt verplicht gesteld bij overheidsdiensten..
- Suriname in de schijnwerpers op ‘Caribbean Experience 2025’…..
- Drones richten schade aan op Iraakse militaire bases..
- Chan Choenni bundelt 150 jaar Hindostaanse geschiedenis in …..
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..