WANICA — De diefstal van zes aluminium stellages in januari is na vijf maanden opgelost. Een verdachte werd op 27 juni door de politie van Lelydorp in het Reebergproject aangehouden. In overleg met het Openbaar Ministerie is bepaald dat hij moet worden opgesloten, meldt het Korps Politie Suriname woensdag op zijn website.
De ingesloten man had samen met twee anderen de zes aluminium stellages zonder toestemming weggenomen. De benadeelde werd vrijdag gemeld dat zijn stellages zich op een adres in het Reebergproject bevonden en dat de drie mannen ter plaatse waren. Vóór de komst van de politie koos het brein achter de diefstal het hazenpad. Hij kon kort daarna, na verkregen informatie, alsnog worden aangehouden.
De twee andere verdachten werden ter plekke in de boeien geslagen. Tijdens hun voorgeleiding op het politiebureau verklaarden beiden, afzonderlijk van elkaar, dat zij slechts de rit hadden gereden voor de hoofddader. Na overleg met het OM werd het duo heengezonden.
De zes aluminium stellages werden inderdaad aangetroffen. Ze waren geladen in een witte pick-up, die in beslag werd genomen vanwege het onderzoek.
- NDP-reactie op verklaring VHP: erken eerst de uitslag, voor…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd door Santokhi..
- Asfaltperikelen..
- Certificaat uitgereikt aan 20 leden van de Mobiele Eenheid..
- Achttien jaar wateroverlast – tijd voor echte oplossingen..
- Multidisciplinaire Werkgroep Armoedegrensbepaling pleit voo…..
- Simons sluit VHP definitief uit: ‘Geen onderhandelingen mee…..
- ‘Armoedebestrijding moet gestructureerde aanpak krijg…..
- Braziliaanse bedrijven zien volop kansen in Surinaamse olie…..
- De democratie en haar randvoorwaarden: een fundament voor e…..
- Privébezittingen van Napoleon Bonaparte voor miljoenen onde…..
- Geen middelen voor opstart vervolgopleidingen IOL..
- Santokhi pleegt opnieuw woordbreuk en neemt tóch zitting in…..
- Louis Vismale viert 58ste verjaardag met oproep tot structu…..
- VES: Hervorming gezondheidszorg: Kans op echte verandering …..
- Dorpsgemeenschappen Bataliba-regio dreigen geïsoleerd te ra…..
- Man aangehouden in Albina voor ontvoering en seks met 15-ja…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op Expo 2025 in Japan..
- Juridische status Production Sharing Contract: hybride mode…..
- Naast het minimumloon is ook de vaststelling van leefbaar l…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op expo in Japan..