WANICA — De diefstal van zes aluminium stellages in januari is na vijf maanden opgelost. Een verdachte werd op 27 juni door de politie van Lelydorp in het Reebergproject aangehouden. In overleg met het Openbaar Ministerie is bepaald dat hij moet worden opgesloten, meldt het Korps Politie Suriname woensdag op zijn website.
De ingesloten man had samen met twee anderen de zes aluminium stellages zonder toestemming weggenomen. De benadeelde werd vrijdag gemeld dat zijn stellages zich op een adres in het Reebergproject bevonden en dat de drie mannen ter plaatse waren. Vóór de komst van de politie koos het brein achter de diefstal het hazenpad. Hij kon kort daarna, na verkregen informatie, alsnog worden aangehouden.
De twee andere verdachten werden ter plekke in de boeien geslagen. Tijdens hun voorgeleiding op het politiebureau verklaarden beiden, afzonderlijk van elkaar, dat zij slechts de rit hadden gereden voor de hoofddader. Na overleg met het OM werd het duo heengezonden.
De zes aluminium stellages werden inderdaad aangetroffen. Ze waren geladen in een witte pick-up, die in beslag werd genomen vanwege het onderzoek.
- TV-serie Huize Anton: De Surinaamse serie die ons hart stal…..
- Nieuwe baas van de Britse geheime dienst blijkt kleindochte…..
- Arno Erwin Groeneveld (70) Amsterdam 25-6-2025..
- ‘Hey Daddy’: Hoe wereldleiders Trump’s ego stre…..
- Laatste boodschap Marinus Bee als voorzitter van De Nationa…..
- Moordverdachte sloeg slachtoffer met tas om vermeende seksu…..
- Suriname heeft per vandaag nieuw parlement..
- Learning for Life gemeenschapsproject voor horecasector..
- Afscheidswoorden voorzitter Assemblee Marinus Bee..
- Rabin Parmessar beëdigd als fungerend voorzitter van De Nat…..
- Gregory Rusland unaniem voorgedragen als vicepresidentskand…..
- Braderie Wit Santi brengt ondernemende vrouwen samen op 1 j…..
- Nieuwe DNA: Voor rust, verantwoordelijkheid en vooruitgang..
- Rabindre Parmessar nu fungerend voorzitter van DNA..
- 130 jaar KPS: van de samenleving, in de samenleving en voor…..
- Explosie door lekkende gascilinder zet houten woning in lic…..
- LEERKRACHTEN ZIJN AL DECENNIA BEDELAARS..
- POLITIEKE WIL EN SKALIANS..
- Nederland en Panama grootste afnemers van Guyanese offshore…..
- Rusland formeel vicepresidentskandidaat van de NPS; ministe…..
- Keti Koti-avond roept op tot herschrijven van geschiedenis …..