WANICA — De diefstal van zes aluminium stellages in januari is na vijf maanden opgelost. Een verdachte werd op 27 juni door de politie van Lelydorp in het Reebergproject aangehouden. In overleg met het Openbaar Ministerie is bepaald dat hij moet worden opgesloten, meldt het Korps Politie Suriname woensdag op zijn website.
De ingesloten man had samen met twee anderen de zes aluminium stellages zonder toestemming weggenomen. De benadeelde werd vrijdag gemeld dat zijn stellages zich op een adres in het Reebergproject bevonden en dat de drie mannen ter plaatse waren. Vóór de komst van de politie koos het brein achter de diefstal het hazenpad. Hij kon kort daarna, na verkregen informatie, alsnog worden aangehouden.
De twee andere verdachten werden ter plekke in de boeien geslagen. Tijdens hun voorgeleiding op het politiebureau verklaarden beiden, afzonderlijk van elkaar, dat zij slechts de rit hadden gereden voor de hoofddader. Na overleg met het OM werd het duo heengezonden.
De zes aluminium stellages werden inderdaad aangetroffen. Ze waren geladen in een witte pick-up, die in beslag werd genomen vanwege het onderzoek.
- President Santokhi: “Suriname zit sinds gisteren zonder vic…..
- Suriname eerste Amazoneland dat door WHO als malariavrij is…..
- Verkiezing president en vicepresident op zondag 6 juli om 1…..
- Zunder: Reparatieproces in Engeland bereikt historisch hoog…..
- Santokhi: ‘op dit moment hebben wij geen vicepresident’..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident totdat er een andere is …..
- Protestbrief VHP-fractie aan voorzitter Nationale Assemblee..
- Ketikoti-viering in Amsterdam..
- BEKENDMAKING..
- Kandidaatstelling voor verkiezing president en vicepresiden…..
- VHP dient protest in tegen onregelmatigheden bij verkiezing…..
- Rusland en Asabina rekenen op het gegeven woord van coaliti…..
- VHP-fractie dient protest in tegen tonen stembriefje..
- Levenloos lichaam aangetroffen langs de weg..
- Lijk aangespoeld langs de kust van de Suriname rivier; nabe…..
- VHP schrijft protestbrief aan Adhin inzake schending van he…..
- VHP dient protestbrief in over voorzittersverkiezing DNA..
- Mr. Ine Ivy Siew-Lan Tsai-Meu-Chong..
- Parlementaire zittingsperiode 2025-2030 officieel gestart..
- Kandidaatstelling president en vicepresident open tot donde…..
- Vijftigplusser steelt spullen familielid..