De verdachte G.B. (28) is op zondag 23 februari 2025 door het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) opgespoord en aangehouden.
G.B. wordt ervan verdacht met anderen op donderdag 20 februari 2025 tijdens een brand aan de Abonestraat in het ressort Geyersvlijt de winkelzaak te hebben geplunderd. Het betrof in deze een grote pand waarin een houtverwerkingsbedrijf, een appartementencomplex en een supermarkt waren ondergebracht. Tijdens de brand schoten buurtbewoners de winkelier te hulp om zijn goederen veilig te stellen. Daarbij hebben enkele manspersonen van die gelegenheid misbruik gemaakt om geld in Amerikaanse Dollars en SRD, sieraden, dranken, sigaretten en levensmiddelen uit de winkel weg te nemen.
Het onderzoek in deze zaak werd overgedragen aan de Recherche van Regio Paramaribo. Op camerabeelden is duidelijk te zien dat meer dan 30 personen de winkel binnenstormden om zogenaamd hulp te bieden. Daarbij is ook te zien hoe enkele manspersonen de kassa leeg haalden en de verdachte G.B. zich naar de woonruimte begaf die achter in de winkel is, waar hij ook geld en de sieraden heeft weggenomen.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte G.B hangende het onderzoek in verzekering gesteld. Aan de aanhouding van de andere verdachten wordt gewerkt.
Verdachte die tijdens brand met anderen de winkel plunderde aangehouden Korps Politie Suriname.
- Meteodienst waarschuwt voor wateroverlast door aanhoudende …..
- Hof van Justitie tikt Openbaar Ministerie op de vingers..
- Column: Volle stadions trekken..
- Slijterij Commissaris Weythingweg beroofd van SRD 7 ton..
- Na aandringen vicepresident: Santokhi laat brandstofleverin…..
- SEOB: Al 62,6 procent van IMF-programma uitgevoerd..
- EBS: “Maak het uit of het gaat uit”..
- Cubaanse migranten in Suriname: Goed georganiseerd en onder…..
- Roofoverval na opzettelijke aanrijding nabij Coropinabrug..
- Bronto Somohardjo dient strafklacht in bij pg over Blauwe M…..
- Man in politiecel wegens illegaal wapenbezit..
- Victorie verslaat koploper Sudhar in thriller..
- Vrouw met schotwond afgezet bij SEH..
- Adhin vrijgesproken..
- SEOB pleit voor vervolgprogramma IMF..
- Minister Kuldipsingh grotendeels tevreden over prestaties..
- Man opgepakt in Stolkertsijver voor illegaal vuurwapenbezit..
- USD 700 miljoen in de wacht voor Surinaamse economie, volge…..
- ‘Between the Lines’ hoopt op partner voor organisatie Sophi…..
- Gewapende overval op woning en tandartspraktijk..
- Producten uit India zijn niet vreemd voor Suriname..