De verdachte G.B. (28) is op zondag 23 februari 2025 door het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) opgespoord en aangehouden.
G.B. wordt ervan verdacht met anderen op donderdag 20 februari 2025 tijdens een brand aan de Abonestraat in het ressort Geyersvlijt de winkelzaak te hebben geplunderd. Het betrof in deze een grote pand waarin een houtverwerkingsbedrijf, een appartementencomplex en een supermarkt waren ondergebracht. Tijdens de brand schoten buurtbewoners de winkelier te hulp om zijn goederen veilig te stellen. Daarbij hebben enkele manspersonen van die gelegenheid misbruik gemaakt om geld in Amerikaanse Dollars en SRD, sieraden, dranken, sigaretten en levensmiddelen uit de winkel weg te nemen.
Het onderzoek in deze zaak werd overgedragen aan de Recherche van Regio Paramaribo. Op camerabeelden is duidelijk te zien dat meer dan 30 personen de winkel binnenstormden om zogenaamd hulp te bieden. Daarbij is ook te zien hoe enkele manspersonen de kassa leeg haalden en de verdachte G.B. zich naar de woonruimte begaf die achter in de winkel is, waar hij ook geld en de sieraden heeft weggenomen.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte G.B hangende het onderzoek in verzekering gesteld. Aan de aanhouding van de andere verdachten wordt gewerkt.
Verdachte die tijdens brand met anderen de winkel plunderde aangehouden Korps Politie Suriname.
- Zwaarbewapende criminelen plegen beroving in het Nassaugebi…..
- USD 20 miljoen uit Saudi Fund for Development voor verbeter…..
- Kappalani voorlopig in vrijheid gesteld..
- Kruimels versus de koek: de illusie van vooruitgang..
- Advocaat in Florida riskeert straf voor bruiloftsvaartijd d…..
- Lichting 2020 bevorderd tot Penitentiaire Ambtenaar 3e–klas…..
- Kappalani in voorlopige vrijheid gesteld..
- De circuspresident..
- Bondsvoorzitter VRM: defensieminister en bevelhebber houden…..
- Franse delegatie in Suriname voor Interregionaal Amazone Sa…..
- Internationale Business Conferentie overschaduwd door grens…..
- Gouden beleggingsmunten en bullions vandaag op de markt..
- AWJ en SoZaVo bundelen krachten om sociale steunontvangers …..
- OM aan zet..
- President bespreekt voortgang grondzaken met GBB..
- UNODC voert evaluatie uit: Suriname wil implementatie VN-ve…..
- SAO eert gepensioneerden voor bijdrage aan de samenleving..
- Hoe ziet het politieke landschap er uit?..
- Oral historica doorbreekt mythen en stereotypen Surinaams-J…..
- Stemlocaties uitgebreid vanwege groei in aantal kiesgerecht…..
- Karta-Bink: “Senioren en mensen met een beperking leven let…..