De verdachte G.B. (28) is op zondag 23 februari 2025 door het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) opgespoord en aangehouden.
G.B. wordt ervan verdacht met anderen op donderdag 20 februari 2025 tijdens een brand aan de Abonestraat in het ressort Geyersvlijt de winkelzaak te hebben geplunderd. Het betrof in deze een grote pand waarin een houtverwerkingsbedrijf, een appartementencomplex en een supermarkt waren ondergebracht. Tijdens de brand schoten buurtbewoners de winkelier te hulp om zijn goederen veilig te stellen. Daarbij hebben enkele manspersonen van die gelegenheid misbruik gemaakt om geld in Amerikaanse Dollars en SRD, sieraden, dranken, sigaretten en levensmiddelen uit de winkel weg te nemen.
Het onderzoek in deze zaak werd overgedragen aan de Recherche van Regio Paramaribo. Op camerabeelden is duidelijk te zien dat meer dan 30 personen de winkel binnenstormden om zogenaamd hulp te bieden. Daarbij is ook te zien hoe enkele manspersonen de kassa leeg haalden en de verdachte G.B. zich naar de woonruimte begaf die achter in de winkel is, waar hij ook geld en de sieraden heeft weggenomen.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte G.B hangende het onderzoek in verzekering gesteld. Aan de aanhouding van de andere verdachten wordt gewerkt.
Verdachte die tijdens brand met anderen de winkel plunderde aangehouden Korps Politie Suriname.
- Jaarlijks 15 tot 20 nieuwe gevallen van kinderkanker in Sur…..
- EX-PILOOT BEKRITISEERT BELEID SLM..
- Hovenierscursus voor jongeren in Paramaribo..
- Caricom-top in Barbados wordt ‘cruciale’ meeting..
- Bewoners Alkmaar kunnen rekenen op water uit de kraan..
- Massale opkomst bij 100K+ Massameeting en viering 35 jaar A…..
- Zaaksofficier SPSB II-zaak vraagt uitstel aan kantonrechter..
- Tjatjie maakt muzikale comeback..
- Kustwacht Suriname houdt twee illegale vissersvaartuigen aa…..
- Workshop METT-Assessment inzake Centraal Suriname Natuurres…..
- 8.000 kiezers moeten hun ID-kaart nog ophalen..
- Simons: “Breng me naar de procureur-generaal”..
- Robinhood wil tachtigjarig bestaan vieren met Braziliaanse …..
- PALU wil met partners alternatief vormen..
- Kanker een van de voornaamste doodsoorzaken bij kinderen..
- Suriname en de BENELUX-staten tekenen twee overeenkomsten..
- A20, DOE en PRO: ‘Suriname, hier zijn wij. Hét alternatief!…..
- Van der San ziet A20 zetels pakken, NDP 18 en VHP 11 zetels..
- ECD ontdekt vervallen producten bij controle kassasystemen..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 februari 199…..
- Woning annex meubelbedrijf afgebrand..