De verdachte G.B. (28) is op zondag 23 februari 2025 door het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) opgespoord en aangehouden.
G.B. wordt ervan verdacht met anderen op donderdag 20 februari 2025 tijdens een brand aan de Abonestraat in het ressort Geyersvlijt de winkelzaak te hebben geplunderd. Het betrof in deze een grote pand waarin een houtverwerkingsbedrijf, een appartementencomplex en een supermarkt waren ondergebracht. Tijdens de brand schoten buurtbewoners de winkelier te hulp om zijn goederen veilig te stellen. Daarbij hebben enkele manspersonen van die gelegenheid misbruik gemaakt om geld in Amerikaanse Dollars en SRD, sieraden, dranken, sigaretten en levensmiddelen uit de winkel weg te nemen.
Het onderzoek in deze zaak werd overgedragen aan de Recherche van Regio Paramaribo. Op camerabeelden is duidelijk te zien dat meer dan 30 personen de winkel binnenstormden om zogenaamd hulp te bieden. Daarbij is ook te zien hoe enkele manspersonen de kassa leeg haalden en de verdachte G.B. zich naar de woonruimte begaf die achter in de winkel is, waar hij ook geld en de sieraden heeft weggenomen.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte G.B hangende het onderzoek in verzekering gesteld. Aan de aanhouding van de andere verdachten wordt gewerkt.
Verdachte die tijdens brand met anderen de winkel plunderde aangehouden Korps Politie Suriname.
- Verkiezingsprogramma DA’91, een levend document..
- KBS constateert stijging branden..
- Jemarance Werson breekt 33 jaar oud indoorrecord hink-stap-…..
- Laat is laat voor Nationale Ontwikkelings Platform..
- ‘Leiderschap gebaseerd op prestaties, niet op gender’..
- Guyana trekt licentie CGX en Frontera in, zoekt nieuwe expl…..
- Recidivist ingesloten ter zake bedreiging..
- Laat is laat voor Nationaal Ontwikkelings Platform..
- Registratie politieke partijen afgesloten met 15 aanmelding…..
- Grondenrechten heet hangijzer naar verkiezingen toe..
- Politie waarschuwt: Harde maatregelen tegen overtreders par…..
- Nog steeds leerkrachtentekort op basisschool Stoelmanseilan…..
- Mini ICT-beurs succesvol afgesloten..
- Adhin ziet tijdbommen voor de komende regering..
- VSB uit scherpe kritiek op mijnbouwovereenkomst met Chinalc…..
- Het ritselt hier altijd overal..
- Suriname en Oezbekistan vestigen diplomatieke betrekkingen..
- AWJ zet symposium over jeugdontwikkeling voort in Para..
- Suriname en Oezbekistan gaan diplomatieke betrekkingen aan..
- Mini ICT-beurs legt focus op digitale transformatie..
- Politieke proleten en motyo..