De politie van het bureau Lelydorp heeft op vrijdag 27 juni 2025 in het Reeberg project drie verdachten opgespoord en aangehouden. In januari van dit jaar hebben de drie verdachten zes aluminium stellages zonder toestemming weggenomen. De aangever kreeg de informatie dat de stellages op een adres in het Reeberg project waren en dat de daders ter plaatse waren.
Inspelend op de informatie deden de wetsdienaren de locatie aan. Voor de komst van de politie koos een hunner het hazenpad. De overige twee verdachten werden ter plaatse aangehouden. De zes aluminium stellingen bleken geladen te zijn in een wit gelakte pick-up, die in beslag werd genomen voor verder onderzoek. Kort daarna werd de derde gevluchte verdachte, na verkregen informatie, alsnog in het Reeberg project aangehouden.
Tijdens hun afzonderlijke voorgeleiding verklaarden de twee aangehouden verdachten dat zij slechts een rit moesten uitvoeren voor de derde verdachte, die inmiddels was aangehouden.
Na overleg met het Openbaar Ministerie werden de twee verdachten die eerder zijn aangehouden na verhoor heengezonden en de derde, die kort na zijn ontvluchting is aangehouden, in verzekering gesteld.
- Jogi: ‘Laatst gehouden DNA-vergadering verliep niet vlekkel…..
- Fokké waarschuwt: ‘Het wachten is op de volgende grote bran…..
- Brunswijk: ABOP staat achter Simons en Rusland als presiden…..
- ABOP houdt wrange smaak over aan ondersteuning coalitie..
- Ori pleit voor nationaal instituut voor geschiedenis en cul…..
- Van den Berg opgelucht over rechterlijk vonnis tegen Kirpal…..
- PAHO: Sterfte niet-overdraagbare ziekten in de Amerika’s me…..
- Drie verdachten aangehouden; twee hunner heengezonden..
- Parmessar verwacht nakoming coalitieafspraken..
- Man mishandelt en bedreigt partner met bierfles..
- Sherida Mormon pleit tijdens Tak Tangi voor economische act…..
- Zuales Doekoe: ‘Je zag dat de kinderen er behoefte aan hadd…..
- PCS-medewerkers in actie wegens herhaalde salarisvertraging..
- SEOB: Overheidsuitgaven zetten SRD onder druk, groei vlakt …..
- Alerte bewaker voorkomt brand: brandweerbeleid onder vuur..
- Tanzaniaanse zanger lanceert nieuwe song in Suriname..
- Jongeren centraal in zesdelige serie slavernijverleden Den …..
- Ori bij viering 162 jaar afschaffing slavernij in Suriname:…..
- Nieuwe aanhouding in spraakmakende goudroof Sun Parklaan..
- Directeur JusPol Sharma Lakhisaran overleden..
- VHP beslist later vandaag als kandidaten worden ingediend..