De politie van het bureau Lelydorp heeft op vrijdag 27 juni 2025 in het Reeberg project drie verdachten opgespoord en aangehouden. In januari van dit jaar hebben de drie verdachten zes aluminium stellages zonder toestemming weggenomen. De aangever kreeg de informatie dat de stellages op een adres in het Reeberg project waren en dat de daders ter plaatse waren.
Inspelend op de informatie deden de wetsdienaren de locatie aan. Voor de komst van de politie koos een hunner het hazenpad. De overige twee verdachten werden ter plaatse aangehouden. De zes aluminium stellingen bleken geladen te zijn in een wit gelakte pick-up, die in beslag werd genomen voor verder onderzoek. Kort daarna werd de derde gevluchte verdachte, na verkregen informatie, alsnog in het Reeberg project aangehouden.
Tijdens hun afzonderlijke voorgeleiding verklaarden de twee aangehouden verdachten dat zij slechts een rit moesten uitvoeren voor de derde verdachte, die inmiddels was aangehouden.
Na overleg met het Openbaar Ministerie werden de twee verdachten die eerder zijn aangehouden na verhoor heengezonden en de derde, die kort na zijn ontvluchting is aangehouden, in verzekering gesteld.
- VHP betuigt medeleven na overlijden parlementariër Patricia…..
- De stem van het volk!..
- Oude voet..
- Meer investering nodig in menselijk kapitaal bij Meteorolog…..
- Ashwin Adhin zorgt voor paniek op de valutamarkt..
- VHP betuigt medeleven aan NPS na overlijden van parlementar…..
- Suriname: ‘de tantes en ooms’ als voedingsbodem…..
- Etnel mist nog net derde termijn in DNA..
- BESCHOUWING — Suriname verdient betere politici dan opportu…..
- President Santokhi: “Patricia Etnel was een gedreven en kun…..
- Minister Ori: “Gebrek aan vakdocenten schaadt onderwijsontw…..
- NPS-parlementariër Patricia Etnel overleden..
- Rusland over Etnel: ze is gaan rusten..
- Iran overweegt vergeldingsmaatregelen na grootschalige Amer…..
- Iran zweert vergelding na Amerikaanse luchtaanvallen: ̶…..
- Laat Chelle je vertelle!: De reis van een grappige ziel naa…..
- Natio wil Gold Cup afsluiten met zege tegen Dominicaanse Re…..
- De genegeerde opdracht van de kiezers aan de politiek..
- STOCKHOLM SYNDROOM..
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..