De veiligheid rond de inauguratie van de nieuwe president en vicepresident is strikt gegarandeerd. Zowel in en rond de Anthony Nesty Sporthal als bij het presidentieel paleis worden uitgebreide veiligheidsmaatregelen getroffen. De veiligheidscommissie doet er alles aan om de ceremonie ordelijk en zonder incidenten te laten verlopen.
Hans Jannasch van de Veiligheidsdienst verklaarde tijdens een persconferentie van de Presidentiële Commissie Inauguratie dat het waarborgen van de veiligheid gepaard gaat met enkele beperkingen. Zo worden de Adhinweg en de Limesgracht vanaf middernacht afgesloten voor verkeer.
Jannasch benadrukte dat enkel genodigden toegang krijgen tot de sporthal. “Mensen zonder uitnodiging hoeven geen moeite te doen om erheen te gaan. Ze zullen onder geen beding worden toegelaten,” aldus Jannasch.
Bezoekers moeten op twee controlepunten door beveiliging: eerst bij de poorten van de sporthal en vervolgens bij de ingangen zelf. Iedereen zal daarbij worden gescreend. “We nemen geen enkel risico, gezien de aanwezigheid van buitenlandse VIP’s en de top van de Surinaamse regering,” verklaarde hij.
Indien er irritaties ontstaan bij het publiek, vraagt Jannasch om begrip. “Het werk van de veiligheidsdiensten is gericht op ieders veiligheid. We rekenen op medewerking van het publiek.”
Er worden ruim 3000 bezoekers verwacht bij de plechtigheid. De veiligheidsdiensten zijn volgens Jannasch voorbereid op alle eventualiteiten.
- Presidentswoordvoerder Saiman beschikbaar indien nieuwe reg…..
- Minister Raghoebarsing aan nieuwe regering: ‘Blijf af van d…..
- Lions Club Para organiseert succesvolle Bingo drive in Mata…..
- Minister Mac Andrew zwaait af bij AW en J: “Ik kijk met tro…..
- Video -Trump dreigt met handelsoorlog tegen China en India …..
- Peneux: ‘Onderwijssysteem verkeert in totale chaos’..
- Regering Santokhi laat miljoenen liggen voor Waterkant-proj…..
- Video -Pantservoertuigen OPENEN HET VUUR in de straten van …..
- Video -SYRIË OP RAND VAN INTERNE EXPLOSIE..
- Bromfietser overlijdt twaalf dagen na aanrijding..
- Personeel AWJ lovend over rust, visie en inzet van Mac Andr…..
- BGVS schenkt medische verbruiksartikelen aan zes sociale in…..
- Aangereden bromfietser overlijdt na 12 dagen, in het zieken…..
- Somohardjo: uit rancune stuurt Santokhi CLAD-rapport naar P…..
- Sociale instellingen ontvangen medische verbruiksartikelen …..
- Reactie op Fares I. Naipal: Een poging tot geschiedvervalsi…..
- Oud-politiecommissaris Peiter en ex-inspecteur Esajas in ho…..
- Van minister naar manipulator: de lange arm van Bronto Somo…..
- Bedrijven klaargestoomd voor exporteisen tijdens EU Standar…..
- PTC levert 74 afgestudeerden: ‘Jullie zijn de doeners en de…..
- Bodemherstel broodnodig voor leefbaarheid woongemeenschappe…..