De veiligheid van bezoekers en sporters staat voortaan hoog op de agenda bij ‘t Strandje in Nickerie. Tijdens een overleg met districtscommissaris Senrita Gobardhan, kwamen vertegenwoordigers van het Korps Politie Suriname (KPS), het Nationaal Leger, de Maritieme Autoriteit Suriname (MAS), het ministerie van Landbouw, Veeteelt en Visserij en Regionale Ontwikkeling, de visserijsector en andere betrokken organisaties bijeen om afspraken te maken voor een veiliger recreatiegebied.
Een van de belangrijkste besluiten met betrekking tot het recent geopende ‘t Strandje te Zeedijk in Nickerie is dat het zwemgedeelte duidelijk zal worden afgebakend en volledig vrij blijft van vaartuigen. Dit moet ervoor zorgen dat zwemmers zich ongestoord en zonder gevaar kunnen vermaken.
Daarnaast werd vastgesteld dat bestuurders van pleziervaartuigen minimaal 18 jaar oud moeten zijn, in het bezit van een geldig vaarbewijs, verplicht een reddingsvest dragen en geen alcohol mogen nuttigen tijdens het varen.
Ook de tijden waarop activiteiten op het water zijn toegestaan, werden aangescherpt: alleen tussen 07.00 uur en 18.00 uur. De MAS benadrukte bovendien het belang van het tijdig aanvragen van vergunningen en het melden van evenementen, zodat er voldoende toezicht kan worden gegarandeerd.
De gezamenlijke inspanning van de verschillende instanties moet ervoor zorgen dat recreatie aan ‘t Strandje niet alleen plezierig blijft, maar ook veilig en ordelijk verloopt. Bezoekers van Nickerie kunnen vooral met de vakantie hierdoor met een gerust hart genieten van zon, water en ontspanning.
- Vijay Deverakonda en Rashmika Mandanna als groot-marshals b….
- Manika Vishwakarma wint ‘Miss Universe India 2025’ met inte….
- Rasha Thadani straalt etnische perfectie uit.
- Stroomvoorziening Suriname zwaar onder druk..
- Dagblad Suriname, woensdag 20 augustus 2025.
- Binnenkort lancering applicatie voor prijscontrole..
- 1 voor 12 schenkt liftbus aan Huize Tyltyl: meer mobiliteit…..
- Ontheffing korpschef was zonder advies pg..
- Landveld: ‘Een schoon Suriname is de basis voor toerisme…..
- Robinhood faalt tegen tien man Mount Pleasant..
- Brandweer streeft dit jaar naar minder ongevallen tijdens d…..
- Dancehall-sensatie uit Jamaica voor het eerst naar Suriname..
- Suriname moet zich voorbereiden op Oropouche-virus..
- VS straft 37 inlichtingenfunctionarissen wegens lekken gehe…..
- VHP: rechtsbescherming is een Grondrecht voor iedereen..
- Finale 1-1: Koi Carper brengt SCVU eerste nederlaag toe..
- VHP waarschuwt regering en DNA: stop met gehaaste en onzorg…..
- BESCHOUWING — De vermoorde onschuld van Xaviera Jessurun..
- Schoolleider OS Gonini Kriki Mofo betreurt grote terugval i…..
- BBS on speaking terms met minister Monorath van Juspol..
- Gezamenlijk werken aan versterken ondernemings- en invester…..