Tekst en beeld Marinio Balsemhof
PARAMARIBO — Het staat nu reeds vast. Natio heeft de totale Surinaamse gemeenschap achter zich wanneer zij het vrijdagavond in WK-kwalificatie verband opnemen tegen Puerto Rico. Velen waren woensdagavond opgetogen naar de open training in het Franklin Essed Sstadion, waar ook het duel zal worden uitgevochten. Vooral de kinderen zongen hen luidkeels toe en barste er steeds weer een gejuich wanneer de spelers tot scoren kwamen.
Natio werkte onder een zeer ontspannen sfeer de training af. De sfeer was zowel op de tribune en op het veld goed te nomen. De afsluiting van de training was boven de verwachtingen van het publiek en in het bijzonder de kinderen. Zij mochten het veld op waar zij op de gingen met de spelers en ook handtekeningen van verschillende spelers vergaarden.
“Op papier maakt Natio meer kans op de overwinning”
Suriname is verplicht om vrijdag te winnen. Winst betekent dat het zich steviger aan de top van groep F nestelt. Ook hebben zij een schuld te vereffenen. Het waren de eilanders die Natio op 17 juni 2023 middels penalty’s uitschakelden voor de Gold Cup van 2023. Die wedstrijd is echter geen maatstaf, omdat Suriname de beste kansen kreeg in de wedstrijd. Het duel eindigde echter gelijk na de reguliere speeltijd waardoor de beslissing vanaf de elf meter stap moest vallen.
Op papier maakt Natio meer kans op de overwinning. Natio in WK-kwalificatie verband tot nog toe de volle buit in de eerste twee wedstrijden. In de voorgaande window klopten zij Martinique beide keren met 1-0.
- Rusland roept leden op waardering te blijven tonen voor Ven…..
- Progressie en behoudendheid bij nieuwe coalitie..
- Cool-D is terug met emotioneel geladen single ‘Problema…..
- Van Samson trots op verkiezingsresultaat VHP..
- Venetiaan: ‘Mevrouw Simons heeft op geen enkele manier mijn…..
- Venetiaan: ‘ De NPS is niet van Greg Rusland’..
- Duurzame broccoliteelt in Suriname: kans én uitdaging..
- NPS-erevoorzitter Ronald Venetiaan spreekt zich uit over sa…..
- Read Japan-project: Japan schenkt Suriname Diplomaten Insti…..
- Soepinah Elisabeth Rebin-Sanoesi..
- Soepinah Elisabeth Rebin-Sanoesi..
- Ramautarsing: “Zware taak voor komende regering”..
- Stichting 8 December 1982 solidair met oud-president Ronald…..
- Suriname Business Forum gaat voor ‘open en constructief dia…..
- Stichting 8 December 1982 volledig eens met kritiek Venetia…..
- Wereldprimeur: Brazilië vrij van veevirus zonder prik..
- Suriname waarheen?..
- President Santokhi: “Wij vechten door voor democratie en ge…..
- Procedurele tekortkomingen verkiezingen worden aangepakt..
- Ontvluchte verdachte aangehouden..
- VHP geeft de strijd niet op; einduitslag nog niet definitie…..