ZANDERIJ — P.J. is, na op de Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo medisch te zijn behandeld, doorverwezen naar een specialist voor verdere behandeling. Het Korps Politie Suriname meldt op zijn website dat de zeventienjarige samen met D.I., 16 jaar, betrokken is geweest bij een gewelddadige vechtpartij tijdens schooluren.
Beide jongens hebben maandag bij de politie van Zanderij aangifte tegen elkaar gedaan wegens openlijke geweldpleging. Ook D.I. moest naar de SEH, maar zijn verwondingen waren minder ernstig. Na overleg met het Openbaar Ministerie heeft de politie beide tieners in verzekering gesteld.
Uit het voorlopige onderzoek is naar voren gekomen dat het conflict tijdens schooltijd is ontstaan, nadat P.J. dreigde D.I. te zullen neerschieten. P.J. werd in eerste instantie door klasgenoten tegengehouden, maar de zaak escaleerde toen hij zag dat D.I. het aan de stok kreeg met één van zijn vrienden.
P.J. bemoeide zich ermee, waardoor er een gevecht ontstond tussen de twee groepjes. Hij verklaarde dat D.I. na het gevecht naar hem toeliep en hem schoppen toebracht in zijn borststreek. Hij kwam daardoor te vallen en werd vervolgens door meerdere jongens aangevallen.
- Wi Tru Sranan en korpsen werken aan ‘Code of Conduct’..
- Arts die ketamine leverde aan acteur Perry pleit schuldig S…..
- Trump Mobile: Een Amerikaans gemaakte telefoon voor $499? E…..
- Politiefunctionaris aangehouden voor vermoedelijke betrokke…..
- VES blijft economie kritisch volgen bij volgende regeringsb…..
- Gelekte missive: heldendaad of landverraad?..
- SBM Offshore versterkt productie met nieuwste FPSO’s voor S…..
- Zeggen: ‘Dit is puur een pragmatische en opportunistische b…..
- ECD haalt opnieuw vervallen producten uit supermarkten..
- Besluit Brunswijk bepalend voor het verkiezen van Simons in…..
- Wateroverlast veroorzaakt file Indira Gandhiweg..
- Sheila Kort onderzoekt effect kwik en lood op lever- en nie…..
- Informatie OM over spraakmakende zaak Sunparklaan..
- Koers wordt bepaald door goed monetair beleid en niet door …..
- OM: Contactverbod verdachten beroving Sunparklaan..
- Petronas en Staatsolie ondertekenen contract voor Blok 66 i…..
- Nieuwe Haven ‘Dordt’ aan Surinamerivier: ‘Natuurlijk diep, …..
- Verkiezingsuitslag zonder bindendverklaring OKB niet rechts…..
- Staatsolie en PETRONAS sluiten productiedelingscontract voo…..
- Politiebrigadier tevens JIT-lid vermoedelijk betrokken bij …..
- OM moet onderzoek doen naar onverantwoord handelen regering…..