ZANDERIJ — P.J. is, na op de Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo medisch te zijn behandeld, doorverwezen naar een specialist voor verdere behandeling. Het Korps Politie Suriname meldt op zijn website dat de zeventienjarige samen met D.I., 16 jaar, betrokken is geweest bij een gewelddadige vechtpartij tijdens schooluren.
Beide jongens hebben maandag bij de politie van Zanderij aangifte tegen elkaar gedaan wegens openlijke geweldpleging. Ook D.I. moest naar de SEH, maar zijn verwondingen waren minder ernstig. Na overleg met het Openbaar Ministerie heeft de politie beide tieners in verzekering gesteld.
Uit het voorlopige onderzoek is naar voren gekomen dat het conflict tijdens schooltijd is ontstaan, nadat P.J. dreigde D.I. te zullen neerschieten. P.J. werd in eerste instantie door klasgenoten tegengehouden, maar de zaak escaleerde toen hij zag dat D.I. het aan de stok kreeg met één van zijn vrienden.
P.J. bemoeide zich ermee, waardoor er een gevecht ontstond tussen de twee groepjes. Hij verklaarde dat D.I. na het gevecht naar hem toeliep en hem schoppen toebracht in zijn borststreek. Hij kwam daardoor te vallen en werd vervolgens door meerdere jongens aangevallen.
- Ketikoti prisiri voor vegetariërs en veganisten..
- Regering en gezondheidsbonden bereiken akkoord over loonree…..
- Breeveld: ‘Voorbehoud Brunswijk bij regeerakkoord is politi…..
- ‘Commewijne strategisch knooppunt voor nieuwe luchthaven en…..
- Suriname sluit zich aan bij mondiale alliantie voor bescher…..
- Persbericht Korps Politie Suriname n.a.v. bericht in de med…..
- Gezamenlijke verklaring aankomende coalitiepartijen inzake …..
- Staat vast: Brunswijk heeft regeerakkoord ondertekend..
- Silos: niets van Brunswijk verbaast mij..
- Fates Aligned: Een kleurrijke caleidoscoop van dromen, dram…..
- Ex-werknemer aangehouden voor verduistering van grote parti…..
- Breaking: Brunswijk zet alsnog handtekening onder regeerakk…..
- Brunswijk tekent alsnog regeerakkoord vanmiddag..
- Brunswijk tekent regeerakkoord alsnog..
- Brunswijk tekent alsnog regeerakkoord..
- Nee, het gaat niet altijd om geld..
- Politieke stoelendans en mantelpakjes..
- Supermarkten opnieuw in de fout met vervallen producten op …..
- Simons: VHP-top probeert coalitievorming NDP bewust te dwar…..
- Politie pakt bende auto-inbrekers op bij Wijdenboschbrug..
- Ordening goudsector..