Vandaag worden 8 nieuwe parlementariërs toegelaten tot De Nationale Assemblée. Zij komen op de plaats van de DNA-leden die zijn opgeschoven naar een bestuurlijke functie; in dit geval op de plek van zij die minister zijn geworden. Hiermee zal het parlement nog steeds niet voltallig zijn: oud-president Chan Santokhi moet nog worden toegelaten. Als president kon hij vragen om later toegelaten te worden.
Ook voor wat betreft de samenstelling van DNA, zal het niet de laatste opschuiving zijn. Als alles goed zit zal Sergio Akiemboto (NDP) op een later moment directeur worden van het kabinet van de president. Na hem is Michael Marengo de volgende op de lijst om in het parlement te komen.
De nieuwe leden zijn: Stanley Betterson van de ABOP, Ingrid Bink van de NDP, Dorothy Hoever van de NPS, Genevievre Jordan van de ABOP, Jeffrey Lau van de NPS, Claudie Sabajo van de NDP, Mohamed Salarbaks van de NDP en Zeng Xiaobao van de PL.
De vergadering is uitgeschreven om 13.00 uur. Na aanvang van de vergadering zullen de geloofsbrieven worden onderzocht en zal de eventuele toelating van de gekozen personen plaatsvinden.
- Kaarten geschud: SCVU na sterke inhaalslag ongeslagen hoofd…..
- Baby geboren uit meer dan 30 jaar geleden ingevroren embryo..
- Ontbossing in Colombia fors toegenomen: Amazoneregio zwaars….
- OM geeft houdt sessie voor journalisten over strafrecht en …..
- Zesjarige jongen vermist na zwemincident in kanaal Industri…..
- Nu ook militairen aangehouden rond gewapende beroving Sunpa…..
- Column: De clown met de stekker in de hand.
- Fysieke registratie Royalty’s voor iedereen afgesloten..
- Vorige regering stopte slechts het bloeden..
- Tsang: Dossiers OWRO worden klaargemaakt voor OM.
- Regering en STINASU laten Bronsberg bewust achteruit gaan v…..
- Impact Academy wil Surinaams onderwijslandschap hervormen: …..
- Sport en jeugd centraal in vernieuwd beleid.
- Staatsinkomsten moeten veel beter georganiseerd worden..
- Passagier steelt geld en buskaartenhouder..
- Suriname ontvangt lab-apparatuur voor strijd tegen antibiot…..
- Militairen en politieagenten ronden training Frans en Haïti…..
- Taaltraining versterkt samenwerking met Haïti en Frankrijk.
- Sapoen blijft kritisch in coalitie..
- Stijgende voedselprijzen in Caribisch gebied, Suriname guns…..
- Journalisten krijgen training straf- en verkeersrecht van O…..