PARAMARIBO — Vanwege “noodzakelijke reparatiewerkzaamheden” aan het wegdek zal de Van ’t Hogerhuyststraat, tussen de Slangenhoutstraat en de Industrieweg Noord, worden afgesloten. “De huidige, onbegaanbare staat van het wegdek van de Van ’t Hogerhuyststraat, gekenmerkt door aanzienlijke gaten, vereist dringend herstel. Om de verkeersveiligheid te garanderen en de weg op kort termijn – tijdelijk – te repareren, is een onvermijdelijke afsluiting noodzakelijk van het weggedeelte tussen de kruising met de Slangenhoutstraat en de kruising met de Industrieweg Noord voor alle verkeer”, wordt vrijdag gemeld.
Los van het frezen van het beschadigde wegdek, zal er ook een nieuwe asfaltlaag worden aangebract. De werkzaamheden zullen zaterdag aanvangen en tot en met woensdag duren. Er zal worden gewerkt tussen zeven uur ’s avonds en vijf uur ’s morgens. Het weggedeelte zal afgesloten zijn voor doorgaand verkeer, met uitzondering van bestemmingsverkeer. Dit betekent dat een deel van het verkeer in de omliggende wijken gebruik zal moeten maken van alternatieve routes.ADVERTISEMENT
Verkeer vanuit het noorden (naderend op de Van ’t Hogerhuysstraat) zal in zuidelijke richting worden omgeleid via de Vabi-brug of de Saron Kolonieweg (oostzijde) of de Saronbrug (westzijde). Het verkeer vanuit het zuiden (naderend op de Van ’t Hogerhuysstraat in noordelijke richting) zal van de Koffiedam (westzijde) gebruik moeten maken.
- Narcoticabrigade verbrandt drugs te Kraka..
- A20-voorzitter Reyme betreurt gebruik van term “niet knap…..
- Voorlopige hechtenis ex-vriend verlengd na tegenstrijdige v…..
- Een volk dat leert uit zijn fouten..
- Daadkrachtig veiligheidsbeleid..
- Steven Bryan Aninie..
- Een pijnlijke klap voor het Surinaams erfgoed..
- Surinaamse kunstenaars exposeren in Panama-Stad..
- Gezondheid oud-president Bolsonaro verslechterd..
- ExxonMobil staat deel Stabroek-blok af aan Guyanese overhei…..
- Dorpen Boven-Suriname ‘zien het licht’..
- LVV en Quality Animal Food bundelen krachten voor veeboeren..
- Controle op water eindigt in arrestaties: vissers zonder ve…..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS geeft veiligheid…..
- Politie onderschept grote partij smokkelwaar aan Helena Chr…..
- Na klachten uit gemeenschap: OW pakt wegen aan..
- Reyme tijdens verkiezingsdebat: “Onze bevolking is niet zo …..
- Brazilië: Gezondheid ex-president Bolsonaro verslechterd..
- Grote partij smokkelwaar in beslag genomen door politie..
- Seniore burgers krijgen binnenkort USD 750..
- Paho-directeur: ‘Recente uitbraken in de Amerika’s onderstr…..