PARAMARIBO — Vanwege “noodzakelijke reparatiewerkzaamheden” aan het wegdek zal de Van ’t Hogerhuyststraat, tussen de Slangenhoutstraat en de Industrieweg Noord, worden afgesloten. “De huidige, onbegaanbare staat van het wegdek van de Van ’t Hogerhuyststraat, gekenmerkt door aanzienlijke gaten, vereist dringend herstel. Om de verkeersveiligheid te garanderen en de weg op kort termijn – tijdelijk – te repareren, is een onvermijdelijke afsluiting noodzakelijk van het weggedeelte tussen de kruising met de Slangenhoutstraat en de kruising met de Industrieweg Noord voor alle verkeer”, wordt vrijdag gemeld.
Los van het frezen van het beschadigde wegdek, zal er ook een nieuwe asfaltlaag worden aangebract. De werkzaamheden zullen zaterdag aanvangen en tot en met woensdag duren. Er zal worden gewerkt tussen zeven uur ’s avonds en vijf uur ’s morgens. Het weggedeelte zal afgesloten zijn voor doorgaand verkeer, met uitzondering van bestemmingsverkeer. Dit betekent dat een deel van het verkeer in de omliggende wijken gebruik zal moeten maken van alternatieve routes.ADVERTISEMENT
Verkeer vanuit het noorden (naderend op de Van ’t Hogerhuysstraat) zal in zuidelijke richting worden omgeleid via de Vabi-brug of de Saron Kolonieweg (oostzijde) of de Saronbrug (westzijde). Het verkeer vanuit het zuiden (naderend op de Van ’t Hogerhuysstraat in noordelijke richting) zal van de Koffiedam (westzijde) gebruik moeten maken.
- SEKSUEEL MOLEST, ZWIJGCULTUUR EN FALEN VAN RECHTSSTAAT..
- EEN NIEUW GEBOUW, MAAR OUDE PROBLEMEN IN DE ZORG..
- Bewolkte Stille Zaterdag..
- Suriname Suriname Kiest: commentaar Cor Pigot..
- VS geeft duizenden pagina’s documenten over moord op Robert…..
- Chinese ambassadeur hekelt Amerikaans handelstarievenbeleid..
- 53 ex-militairen ontvangen veteranenpassen in Nickerie..
- BVSS introduceert Purcy Olivieira-wisseltrofee..
- Schrikbarende afname van vrouwen in de politiek afgelopen 5…..
- Brandweerbond uit stevige kritiek op regering..
- Ontevreden SBB-bestuursleden zoeken heil bij de groene tafe…..
- Brandweerbond: “President slaapt zorgeloos, maar burgers ve…..
- Spoed hoger beroep vandaag in zaak NDP..
- Politiebericht geeft geen nieuwe informatie roofoverval..
- Conrad Issa over verwoestende pand: ‘Familie is er kapot va…..
- VHP-kandidaat Kensmil: “Partij moet voldoende zetels behale…..
- Suriname gastheer 45ste regionale Lions-conventie..
- Brunswijk: Regering moet investeren in veiligheidsdiensten..
- VSB wil duidelijkheid over aanpak koersdruk: overheidsbelei…..
- Ramsukul vraagt aandacht voor wateroverlast Clevia..
- President: In Suriname zou Jezus niet gekruisigd worden..