Jennifer van Dijk-Silos, jurist, ex-minister van Jus-Pol en oud-voorzitter van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB), heeft gisteren tegenover ABC online nieuws verklaard, dat alvorens Ronnie Brunswijk het regeerakkoord heeft ondertekend, ze het betreurt dat er personen binnen de ‘trias politica’ zijn, die zich niet realiseren, dat de handeling van het onder voorbehoud tekenen van de ABOP-voorzitter Ronnie Brunswijk, onwaardig is. “Je zit in de top van de ‘trias politica’, maar als je niet weet wat die positie inhoudt, en je daardoor geen respect kan opbrengen voor democratie, want je hebt zes zetels, je blij moet zijn, tenminste als je wat krijgt”, aldus Van Dijk-Silos. Dit gedrag getuigt volgens haar van een gebrek aan respect voor de democratie. Verder benadrukte van Dijk-Silos, dat niets meer van meneer Brunswijks gedrag haar verbaast, gezien de manier waarop hij zich de afgelopen jaren al heeft ontpopt in de politiek. “Wat ik vervelend vind, is voordat het principeakkoord werd ondertekend, vroeg hij om erbij te komen, en gaf hij aan, met alles akkoord te zijn. En hij is ook trots gaan zitten kijken, dat hij erbij hoort. Terwijl hij had gezegd dat als ik geen 100.000 stemmen behaal, dan ben ik klaar met de politiek, hij is duidelijk niet klaar”, aldus Van Dijk-Silos.
Daarnaast is Van Dijk-Silos blij, dat de vijf partijen zich niet hebben laten chanteren door Brunswijk, zoals hij dat voortdurend heeft gedaan met president Chandrikapersad Santokhi.
Van Dijk-Silos was voorstander van het stappen naar de Verenigde Volksvergadering (VVV). Instede de president en vicepresident in het parlement te kiezen. Zij verwacht niet dat de VHP mee zal werken om de president en vicepresident rechtstreeks in het parlement te kiezen.
The post Van Dijk-Silos: ‘Wees tenminste blij als je wat krijgt met zes zetels ’ ..
- Yellow Birds-coach Gallant: ‘We hebben een titel te verdedi…..
- SAO zet aanloop naar viering 45-jarig bestaan..
- Twee verdachten beroving te Santigron in de kraag gevat..
- Column: Borrelpraat no. 877..
- Covid-19-pandemie: historie en analyse (7)..
- Ramdin leidt woensdag zijn eerste Algemene Vergadering van …..
- Geen juridische mist: VP-functie en lidmaatschap DNA sluite…..
- Twee verdachten aangehouden ter zake beroving te Santigron..
- The Season Band naar Nederland: zomer, muziek en kaseko-vib…..
- Bouw nieuw hoofdbureau van Politie verloopt volgens plannin…..
- ABOP: Etnel was een sterke stem in DNA..
- Nationale Bloedbank krijgt forse donatie van Rotary Quota..
- Soni Claver Sanmoekmin..
- Standaardisatie, onderzoek en etikettering nodig voor expor…..
- Mobiliteit Defensie en Juspol wordt verder versterkt..
- ANDERMAAL..
- Man steekt ouderlijke woning in brand..
- Shaq.sr vaart andere koers in Nederland..
- VHP condoleert de NPS met overlijden van DNA-lid Patricia E…..
- VHP betuigt medeleven na overlijden parlementariër Patricia…..
- De stem van het volk!..