Jennifer van Dijk-Silos, jurist, ex-minister van Jus-Pol en oud-voorzitter van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB), heeft gisteren tegenover ABC online nieuws verklaard, dat alvorens Ronnie Brunswijk het regeerakkoord heeft ondertekend, ze het betreurt dat er personen binnen de ‘trias politica’ zijn, die zich niet realiseren, dat de handeling van het onder voorbehoud tekenen van de ABOP-voorzitter Ronnie Brunswijk, onwaardig is. “Je zit in de top van de ‘trias politica’, maar als je niet weet wat die positie inhoudt, en je daardoor geen respect kan opbrengen voor democratie, want je hebt zes zetels, je blij moet zijn, tenminste als je wat krijgt”, aldus Van Dijk-Silos. Dit gedrag getuigt volgens haar van een gebrek aan respect voor de democratie. Verder benadrukte van Dijk-Silos, dat niets meer van meneer Brunswijks gedrag haar verbaast, gezien de manier waarop hij zich de afgelopen jaren al heeft ontpopt in de politiek. “Wat ik vervelend vind, is voordat het principeakkoord werd ondertekend, vroeg hij om erbij te komen, en gaf hij aan, met alles akkoord te zijn. En hij is ook trots gaan zitten kijken, dat hij erbij hoort. Terwijl hij had gezegd dat als ik geen 100.000 stemmen behaal, dan ben ik klaar met de politiek, hij is duidelijk niet klaar”, aldus Van Dijk-Silos.
Daarnaast is Van Dijk-Silos blij, dat de vijf partijen zich niet hebben laten chanteren door Brunswijk, zoals hij dat voortdurend heeft gedaan met president Chandrikapersad Santokhi.
Van Dijk-Silos was voorstander van het stappen naar de Verenigde Volksvergadering (VVV). Instede de president en vicepresident in het parlement te kiezen. Zij verwacht niet dat de VHP mee zal werken om de president en vicepresident rechtstreeks in het parlement te kiezen.
The post Van Dijk-Silos: ‘Wees tenminste blij als je wat krijgt met zes zetels ’ ..
- Minister Mac Andrew zwaait af bij AW en J: “Ik kijk met tro…..
- Video -Trump dreigt met handelsoorlog tegen China en India …..
- Peneux: ‘Onderwijssysteem verkeert in totale chaos’..
- Regering Santokhi laat miljoenen liggen voor Waterkant-proj…..
- Video -Pantservoertuigen OPENEN HET VUUR in de straten van …..
- Video -SYRIË OP RAND VAN INTERNE EXPLOSIE..
- Bromfietser overlijdt twaalf dagen na aanrijding..
- Personeel AWJ lovend over rust, visie en inzet van Mac Andr…..
- BGVS schenkt medische verbruiksartikelen aan zes sociale in…..
- Aangereden bromfietser overlijdt na 12 dagen, in het zieken…..
- Somohardjo: uit rancune stuurt Santokhi CLAD-rapport naar P…..
- Sociale instellingen ontvangen medische verbruiksartikelen …..
- Reactie op Fares I. Naipal: Een poging tot geschiedvervalsi…..
- Oud-politiecommissaris Peiter en ex-inspecteur Esajas in ho…..
- Van minister naar manipulator: de lange arm van Bronto Somo…..
- Bedrijven klaargestoomd voor exporteisen tijdens EU Standar…..
- PTC levert 74 afgestudeerden: ‘Jullie zijn de doeners en de…..
- Bodemherstel broodnodig voor leefbaarheid woongemeenschappe…..
- President Santokhi ontvangt conceptrapport “Suriname 2050” …..
- Jabini: Nieuwe minister hoeft alleen nog maar te scoren..
- Tweede inspectie parlementaire commissie uitgevoerd in NIS..