Robinhood heeft wat goed te maken wanneer het team volgend week dinsdag in het Dr. Franklin Essed Stadion in Concacaf Caribbean Cup verband uitkomt tegen Central FC uit Trinidad en Tobago. Dat komt door het tegenvallende resultaat bij de start van het toernooi.
Ondanks een numerieke meerderheid die ruim tachtig minuten duurde slaagde Robinhood er gisteravond niet in de volle buit in de wacht te slepen in zijn eerste poulewedstrijd. De rood-groenen gingen dinsdagavond in Independence Park in Kingston integendeel met 1-0 onderuit op bezoek bij Mount Pleasant.
De semikampioen van het vorig seizoen in de Jamaica Premier League speelde vanaf de tiende minuut met tien man nadat Warner Brown bij een omhaal in het strafschopgebied tegen het hoofd van verdediger Furgel Sedoc trapte. Arbiter Shavin Greene uit Guyana bestrafte de actie met rood waardoor Mount Pleasant met tien man verder moest.
Mount Pleasant gevaarlijker
Robinhood kon echter geen munt slaan uit de numerieke minderheid van de thuisploeg. Sterker nog, het was juist Mount Pleasant die na de uitsluiting van Brown gevaarlijker werd. Na enkele reddingen van Robinhood-doelman Jonathan Fonkel kwamen de Jamaicanen in de 35ste terecht op voorsprong via aanvoerder Sue-Lae McCalla die in de 35ste minuut uit een hoekschop raak kopte.
Even leek het erop alsof Robinhood langszij zou komen, maar Mauro dos Santos reageerde nog net niet op tijd om de stand gelijk te trekken. Na de pauze verdubbelde Mount Pleasant de voorsprong bijna, maar zowel Devonte Campbell als Raheem Edwards hadden hun vizier niet op scherp. Aan de andere kant kwamen Dimitrio Andro en Don Tuur dichtbij de gelijkmaker, maar misten eveneens scherpte.
Het verlies is een valse start voor Robinhood die de Caribbean Cup in 2023 nog won. Vorig jaar faalden de rood-groenen zich te kwalificeren voor het toernooi. Robinhood is dit seizoen in poule A ingedeeld met Mount Pleasant, Central FC, O&M en Moca uit de Dominicaanse Republiek.
In poule B zitten titelverdediger Cavalier (jamaica), Cibao (Dominicaanse Republiek), Defence Force (Trinidad en Tobago), Juventus des Cayes (Haïti) en Weymouth Wales (Barbados). De nummers één en twee van beide poules gaan door naar de halve finale. De kampioen, de semikampioen en de nummer drie plaatsen zich voor de Concacaf Champions Cup.
- Noersalim zal misstanden op LVV streng aanpakken..
- Update: Tiener springt van brug.
- Veehoudersbond wenst snelle import melkkoeien uit Brazilië..
- Financiële tekorten bedreigen continuïteit vuilophaal..
- TCT en IDB bespreken stappen om luchtvaartpositie te herste…..
- Art gallery Wi Eygi Du betreurt heengaan George Ramjiawansi…..
- SRS 60 jaar: ‘Bij ons hebben Surinaamse muzikanten een uitl…..
- Jeugdraad en DNA-voorzitter Adhin werken aan toekomstige je…..
- Scholen in binnenland krijgen Smart-tv voor afstandsonderwi…..
- Regering verwijt oppositie tegenwerking bij behandeling beg…..
- Baasaron: ‘Trieste situatie op ministerie’..
- Juspol kreunt onder SRD 312 miljoen aan onbetaalde rekening…..
- Amzad Abdoel nieuwe vicevoorzitter Staatsraad..
- Abiamofo: ‘Verlaging stroomprijs niet in zicht’..
- Gratis tankfeest voorbij: politici en hun ‘binnen- en buite…..
- Eerste lichting UTOS-studenten Bejaardenverzorging slaagt 1…..
- Parmessar in de clinch met Noersalim in DNA..
- President steekt hand in eigen boezem over onveilige wegen:…..
- De grote vakantie..
- Volksgezondheid evalueert IS4H- en HEARTS-programma..
- Renovatie ziekenboeg Huize Ashiana in afrondende fase..