Een man die zich voordeed als spirituele leider is door de politie van Wanica aangehouden en, na overleg met het Openbaar Ministerie, in verzekering gesteld. De 27-jarige verdachte R.K. wordt ervan verdacht op sluwe wijze een vrouw en haar moeder te hebben opgelicht voor een bedrag van ongeveer SRD 200.000 aan sieraden.
ADVERTENTIE
Volgens de verklaring van het slachtoffer wist R.K. haar ervan te overtuigen dat hij haar via een spiritueel genezingsbad kon verlossen van een kwaal en persoonlijke problemen. De verdachte beweerde dat de sieraden onderdeel uitmaakten van het ritueel en vroeg deze zogenaamd tijdelijk in bewaring. Zodra hij de kostbaarheden in handen had, verdween hij spoorloos.
Na intensief speurwerk wist de politie de verdachte op te sporen en aan te houden. De gestolen sieraden zouden inmiddels zijn verkocht aan een juwelier, die eveneens is aangehouden en in verzekering gesteld.
De juwelier blijft alle betrokkenheid ontkennen, maar is inmiddels formeel verdacht van oplichting en verduistering. Het onderzoek is in volle gang.
- JIT vernietigt illegale landingsbaan in Sipaliwini..
- Landbouwers Coronie blokkeren weg: Zijn de loze beloften za…..
- Training ‘Basisvaardigheden Ondernemerschap’ van start in P…..
- OM renoveert cellenhuis politiebureau Munder..
- Rechter wijst vandaag vonnis in rechtszaak Wan Okasi tegen …..
- Vluchtnummer: 50 2505..
- Illegale landingsbaan in Sipaliwini vernietigd door Justit…..
- Gemengd team treedt op tegen ordeverstoorders Wilhelminastr…..
- Frankrijk wil zwaarbeveiligde gevangenis bouwen in Frans- G…..
- Vouchers Food Basket om kwetsbare huishoudens te ondersteun…..
- Landbouwers Coronie in actie..
- Suriname en Guyana zetten in op duurzame samenwerking..
- Differentiatie in de cellenhuizen wordt aangepakt..
- Nieuw doorgangshuis in Koewarasan vergemakkelijkt verblijf …..
- Ook Scholengemeenschap Nickerie krijgt nieuw ICT-lokaal..
- Grassalco opent eerste buitenlandse verkoopkantoor in Guyan…..
- Parlement sluit zittingsperiode 2020-2025 af met publicatie…..
- Misiekaba claimt verkiezingsoverwinning voor NDP tijdens ma…..
- Onderwijs cruciaal voor HVB..
- President Santokhi verricht officiële opening woningbouwpro…..
- GRONDROVERS IN JASSEN EN DASSEN..