De gezamenlijke vakbonden die zijn verenigd in Ravaksur Plus willen graag in gesprek met NDP-voorzitter en beoogd president van het land, Jenny Simons. Onderwerp van het gesprek is het voornemen om het ministerie van Arbeid onder te brengen bij het ministerie van Volksgezondheid en Welzijn.
C-47-voorzitter Robby Berenstein hoopt dat deze ontmoeting plaatsvindt vóór de installatie van de nieuwe regering. Als dat niet lukt, zal de vakcentrale een andere gelegenheid zoeken om het onderwerp bij het nieuwe kabinet onder de aandacht te brengen. In een interview met Radio ABC zegt Berenstein dat de aankomende coalitie een brief zal ontvangen met het verzoek om hierover van gedachten te wisselen.
Volgens Berenstein betreft het niet alleen de herindeling van ministeries, maar ook bredere arbeidsgerelateerde kwesties. De vakbeweging streeft naar goede afstemming met elke regering, om zo de belangen van de arbeiders te waarborgen.
Eerder liet Berenstein al weten dat het voornemen om het ministerie van Arbeid onder te brengen bij Volksgezondheid een valse start zou betekenen voor het nieuwe kabinet.
- Santokhi ontvangt politieke partijen voor overleg..
- President ontvangt politieke partijen; gesprek met Simons..
- President Santokhi ontvangt verkiezingspartijen voor overle…..
- Santokhi heeft vrijdag ontmoeting met politieke partijen ov…..
- NPS roept spoedeisend congres bijeen voor besluitvorming ov…..
- Venetiaan had in 1996 een andere zienswijze op de samenwerk…..
- “Chucky”-acteur Ed Gale overleden op 61-jarige leeftijd..
- Overlijden Michael “Chicago Mike” Sumler: Kool …..
- President Santokhi ontvangt alle verkiezingspartijen..
- Elon Musk stapt op uit Trump-regering..
- Deskundigen trainen arbeidsinspecteurs in handhaving wet We…..
- NDP wint aan stemmen bij telling-update, maar behoudt 18 ze…..
- Stichting 8 december 1982 solidair met Venetiaan..
- Voorsprong NDP op VHP groeit tot ruim 6000 stemmen..
- Rusland roept leden op waardering te blijven tonen voor Ven…..
- Progressie en behoudendheid bij nieuwe coalitie..
- Cool-D is terug met emotioneel geladen single ‘Problema…..
- Van Samson trots op verkiezingsresultaat VHP..
- Venetiaan: ‘Mevrouw Simons heeft op geen enkele manier mijn…..
- Venetiaan: ‘ De NPS is niet van Greg Rusland’..
- Duurzame broccoliteelt in Suriname: kans én uitdaging..