De gezamenlijke vakbonden die zijn verenigd in Ravaksur Plus willen graag in gesprek met NDP-voorzitter en beoogd president van het land, Jenny Simons. Onderwerp van het gesprek is het voornemen om het ministerie van Arbeid onder te brengen bij het ministerie van Volksgezondheid en Welzijn.
C-47-voorzitter Robby Berenstein hoopt dat deze ontmoeting plaatsvindt vóór de installatie van de nieuwe regering. Als dat niet lukt, zal de vakcentrale een andere gelegenheid zoeken om het onderwerp bij het nieuwe kabinet onder de aandacht te brengen. In een interview met Radio ABC zegt Berenstein dat de aankomende coalitie een brief zal ontvangen met het verzoek om hierover van gedachten te wisselen.
Volgens Berenstein betreft het niet alleen de herindeling van ministeries, maar ook bredere arbeidsgerelateerde kwesties. De vakbeweging streeft naar goede afstemming met elke regering, om zo de belangen van de arbeiders te waarborgen.
Eerder liet Berenstein al weten dat het voornemen om het ministerie van Arbeid onder te brengen bij Volksgezondheid een valse start zou betekenen voor het nieuwe kabinet.
- R. Kelly met spoed opgenomen in ziekenhuis na overdosis..
- Energiedeskundige roept op tot hervorming petroleumfiscale …..
- Vermoedelijk betrokkenheid politiefunctionaris van JIT bij …..
- Toerismebranding..
- Toekomst landbouw ligt bij jongeren en vrouwen..
- Leerlinge (13) steekt medescholiere..
- Grootse viering 180 jaar vestiging Nederlandse boeren in Su…..
- ECD vernietigd en verwijderd vervallen producten in superma…..
- Voertuigen in beslag genomen in zaak gewapende overval Sun …..
- Surinaamse producer werkt mee aan debuutalbum Jamaicaanse z…..
- Costa Ricaanse media: ‘Suriname zet ons voor schut’ na thri…..
- ECD haalt vervallen producten uit de schappen bij supermark…..
- Reactie Kabinet van de President op berichten over vermeend…..
- SIPRI waarschuwt: wereld op rand van nieuwe nucleaire wapen…..
- Jongeren en vrouwen moeten landbouwsector in Suriname overn…..
- Digitaal dashboard verkiezingen was nuttig en betrouwbaar..
- Politicoloog Zeggen: “Coalitie rust niet op ideologische ov…..
- Oliekoorts legt onze zwakke plekken bloot..
- Man neergeschoten na woordenwisseling; verdachte aangehoude…..
- DNA informeert over stappen op weg naar beëdiging nieuw par…..
- Essed: ‘Morele tegenstelling verdeelt ons land al decenni…..