De gezamenlijke vakbonden die zijn verenigd in Ravaksur Plus willen graag in gesprek met NDP-voorzitter en beoogd president van het land, Jenny Simons. Onderwerp van het gesprek is het voornemen om het ministerie van Arbeid onder te brengen bij het ministerie van Volksgezondheid en Welzijn.
C-47-voorzitter Robby Berenstein hoopt dat deze ontmoeting plaatsvindt vóór de installatie van de nieuwe regering. Als dat niet lukt, zal de vakcentrale een andere gelegenheid zoeken om het onderwerp bij het nieuwe kabinet onder de aandacht te brengen. In een interview met Radio ABC zegt Berenstein dat de aankomende coalitie een brief zal ontvangen met het verzoek om hierover van gedachten te wisselen.
Volgens Berenstein betreft het niet alleen de herindeling van ministeries, maar ook bredere arbeidsgerelateerde kwesties. De vakbeweging streeft naar goede afstemming met elke regering, om zo de belangen van de arbeiders te waarborgen.
Eerder liet Berenstein al weten dat het voornemen om het ministerie van Arbeid onder te brengen bij Volksgezondheid een valse start zou betekenen voor het nieuwe kabinet.
- Finabank sluit eerste editie Small Business Academy feestel…..
- Onzekerheid over SLM-vlucht naar Miami..
- Nederlandse regering: “De hand van Nederland is en blijft u…..
- SURINAM AIRWAYS PY9915 van ZATERDAG 07 JUNI EN PY9916 van Z…..
- DE HAI KISI YU MOI COALITIE..
- Rumoerige zitting Wanica: NDP protesteert tegen RR-resultat…..
- Minister Amoksi viert verjaardag met pupillen Opa Doeli: “O…..
- Finabank sluit eerste Small Business Academy succesvol..
- Caribisch Gerechtshof neemt afscheid van president Saunders..
- Man bedreigt zus met de dood..
- Bomen omgevallen door aanhoudende onweersbuien en hevige ru…..
- Gepensioneerde man mishandeld en gekneveld bij beroving in …..
- Suriname strijdt zich langs Puerto Rico richting groepsfase..
- Chris Polanen wil met roman ‘De handlezer’ taboe over (pros…..
- Bronto Somohardjo bevestigt pogingen tot omkoping..
- Voorganger C.L. ontkent dwang, erkent seks..
- Reactie op: ‘tralala’ naar ‘dadaa’ verandering?..
- Juspol-minister Amoksi viert jaardag in Opa Doeli..
- GUM AIR betreurt Europese beslissing, bevestigt naleving ve…..
- Chartervlucht ingezet voor gestrande passagiers SLM in Miam…..
- Korpschef Isaacs: “Keihard optreden tegen criminelen die sa…..